[QUOTE]Przyjęcie nowego członka Oddziału zatwierdza prezydium Zarządu Oddziału, które zbiera się nie rzadziej niż raz w miesiącu - dopiero wówczas stajesz się Członkiem ZKwP.[/QUOTE]
Mam pytanie co do tego co jest napisane w cytacie powyżej. Prawdopodobnie zapisuje się w ZK na początku maja, bo chcę wystąpić na MP w Szczecinie (21-22.06.2008) i pytam czy do tego czasu zostanę członkiem ZK?