Jump to content
Dogomania

Paula&Goofi

Members
  • Posts

    1380
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula&Goofi

  1. [quote name='ewelinabuck']tak tak juz zes mi go zarywala w pociagu:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: a bierz sobie jeszcze doplace:P:P:eviltong:[/QUOTE] Haha, ty dobrze wiesz, że on mnie zarywał nie ja jego :roll::eviltong::eviltong:
  2. [quote name='ewelinabuck']wiesz dlaczego byl grzeczny ?? bo to Radek tak na niego dzialal:P[/QUOTE] A no może :evil_lol: Będę go od Ciebie na wystawy pożyczała ... :evil_lol::diabloti::cool3::eviltong::p
  3. [IMG]http://i37.tinypic.com/16if5ab.png[/IMG] [img]http://i36.tinypic.com/2055dgm.jpg[/img] To na tyle. Jestem z Berka dumna, bo znakomicie zachowywał się na ringu i w ogóle, był bardzo grzeczny :) Pozdrawiamy!
  4. Kilka fotek z Poznania :) Nieciekawej jakości, ale nie moja wina, że słabe oświetlenie było. :shake::angryy: [IMG]http://i37.tinypic.com/jjodcg.png[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/260emb7.png[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/vzg8zr.png[/IMG] Porównanie o Cacib'a. [IMG]http://i33.tinypic.com/21l1j5s.png[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2j5jekw.png[/IMG]
  5. Hejka:cool3:. No więc wróciliśmy... z CACIB'em, ale... Rezerwowym :mad: Ale i tak się ciesze :multi::multi::multi: Ogólny wynik: oc.dosk, lokata 1, CWC & Res.CACIB. CACIB'a wziął pies z niemiec :angryy::mad:i całą rase też, no ale trudno :p Fotki mam, będą później. Dziękujemy za trzymane za nas kciuki i pozdrawiamy wszystkich serdecznie!;)
  6. [B][SIZE=6]OGROMNE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZWYCIĘZCÓW !!![/SIZE][/B] :multi::multi::multi::multi: A my: [B]BEREK Norbertus - kl.Championów: Lokata 1/1, oc. doskonała, CWC oraz res.CACIB! :multi::multi::multi::multi::multi: [/B]
  7. [quote name='Yorshirka']Ma ktoś katalog gdzie jest napsiane jakie suki są wystawiane prosze o nagłą odpowiedź mi na GG bo muszę się coś spytać 9209078[/QUOTE] O ile się orientuje, katalogi rozdane będą dopiero jutro na wystawie, chyba, że ktoś ma jakieś przecieki, nie wiem :evil_lol: Pozdrawiam.
  8. [quote name='McDzik']Powodzenia jutrzejszym! Czy można prosić jakąś życzliwą osóbkę pałętającą się z aparatem wokół ringu ozdóbek o [B]13:35[/B] o fotkę jedynej spanielki tybetańskiej na wystawie? [B]RING 54 - PAWILON 15B: Sędzia - Janusz Opara[/B][/QUOTE] Jak zdążymy to coś cykniemy, ale nie obiecuje, bo o tej porze to będę już pewno z nerwówką na swoją kolej czekała :lol::diabloti: I jakby ktoś przechodził obok pierwszego ringu ok. godziny 14 to fotki mile widziane, nasz numer 1592 :evil_lol: Pozdrawiamy i życzymy wszystkim wystawcą powodzenia ;):eviltong::cool3:
  9. Dziękujemy :) A jutro już jedziemy do Poznania! :D Mam nadzieje, że będziecie trzymać kciuki, a jak ktoś będzie to zapraszam na ring 1 ok. godziny 13.50, bo wtedy miej więcej wchodzą Irlandy ;) Nasz numerek 1592, jakby chciał ktoś podejść i się przywitać oraz porobić foteczki, bo fotkami nie pogardzimy :D Więc odezwę się jutro wieczorem, albo w poniedziałek po szkole :D Fotki na pewno będą, bo Ewelina będzie mi towarzyszyć ;P Pozdrawiamy!
  10. [url]http://img267.imageshack.us/img267/7868/obraz056.jpg[/url] Cudnie :) Pozdrawiamy!
  11. [quote name='Asiaczek']Musi być ładny, bo słoneczko nieśmiało wychodzi zza chmur:lol:... I wzajemnie! Idx na spacerek z chłopakami i porób super foteczki.:lol: Pzdr.[/QUOTE] A u nas słońce świeci, ale straszny wiatr. Na spacerek niestety nie mogę jeszcze iść, bo chorópsko dalej trzyma :-(
  12. Dzień Dobry :) Miłego Dnia życzymy! Pozdrawiamy!
  13. Witam. Mam pytanie do tych bardziej doświadczonych, tzn. jeżdżących dużo po wystawach. Mianowicie na potwierdzeniu zgłoszenia pisze, że przyjmowanie psów jest od 7.00 do 9.00, a ja będę na miejscu dopiero koło dziesiątej, bo nie opłaca mi się przyjeżdżać na ósmą, gdyż oceniani będziemy dopiero koło 13. Więc pytanie jest takie, przyjmą mnie po godzinie 10 ? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
  14. Spróbujcie Mailem =] A potem zadzwońcie i zapytajcie czy zgłoszenie przyjęte, albo od razu zadzwońcie i spytajcie jak.
  15. Już jest coraz lepiej ! :) Tym czasem mam dla was jedno zdjęcie z Wilna =] Niestety tylko jedno, ale nadrobimy niedługo za pewne. [IMG]http://i36.tinypic.com/apgvtk.png[/IMG] A za tydzień Poznań ! :) Pozdrawiamy!
  16. [quote name='AMIŚKA']Zdrowiej szybciutko:loveu: a Berek jak?/ bardzo cieszył się ,że wrócił??[/QUOTE] A dziękuję :p Berek bardzo dobrze, bardzo się cieszył że wrócił :multi: Z Goofim się od razu poznali i już buszują po podwórku :cool3: Pozdrawiamy!
  17. [quote name='Asiaczek']Jeeeeee, no wiesz co? SUPER WYNIK!!!!!!! BRAWO!!!!! Wycałuj chłopaka i wymiziaj, bo zasłuzył!:loveu: Pzdr.[/QUOTE] Dziękujemy! :loveu: Chłopak wymiziany i wycałowany za całe dwa tygodnie i za świetny wynik :cool3::evil_lol: Jak wyzdrowieje (ja) to jakaś sesyja na pewno się ukaże :eviltong:
  18. Łoh jak ja Chapsia długo nie widziałam! [url]http://img42.imageshack.us/img42/9449/obraz008e.jpg[/url] Śliczny ! <3
  19. [B][SIZE=6]MY TEŻ GRATULUJEMY!!![/SIZE][/B] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Berek też poszalał w Wilnie, ale więcej info u nas :eviltong::p Pozdrawiamy!
  20. A ja bym bardzo, bardzo prosiła o stawkę Terierów Irlandzkich (Irish Terrier). Z góry bardzo dziękuję ;)
  21. [B]Dziękujemy wszystkim :multi:[/B] Berek wraca do nas w środę, już nie mogę się doczekać :p
  22. No więc wieści prosto z Wilna ! Berek w oba dni zdobył : [B]BOB'a, CACIBA i CAC'a !!! :multi::multi::multi: [/B]Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa :loveu: Dziękujemy, wszystkim, którzy trzymali za Berka kciuki. Zdjęcia chyba jakieś będą, mam nadzieje :p Pozdrawiamy ;)
  23. Ma ktoś może wieści z ringu terierów irlandzkich?!
  24. Paula&Goofi

    Pudle na JH

    Cisza tu... ale ja się wkradam :evil_lol: Więc piszę, ponieważ już niedługo (dobra jeszcze dwa miesiące, ale dla mnie to nie długo :diabloti:) zaczyna się nowy sezon wystawowy i chciałam podpytać właścicieli pudli, każdych rozmiarów :evil_lol: czy mogliby użyczyć pieska na młodego prezentera. Najlepiej, aby to był pies, który 'zna się na rzeczy', tzn. jest przyzwyczajony do wystaw, pójdzie z obcą osobą. Ah... i szczerze mówiąc jeszcze nie wiem na jakich wystawach będę, stu procentowy jest tylko Szczecin :eviltong: I jeszcze jedna sprawa - mieszkam na odludziu w okolicach Szczecina, więc do dalszych miejsc nie mam jak dojechać, aby ewentualnie poćwiczyć, więc ćwiczyłabym na wystawie jak już ;) Więc czekam na odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie !
×
×
  • Create New...