[quote name='Kora-']Witaj witaj.;))
Dziś do schroniska trafił pies bullowaty, mam zdjecie, ale na prawdę kiepskiej jakości (komórka)
[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5193/tndsc00877ml9.jpg[/IMG][/quote]
jakie śmieszne oczy wyszły ;DDDD no nie moge jak dorysowane ;PP mi sie zdaje że raczej ma błękitne tylko tu tak wyszłyy ;D