-
Posts
1812 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karolina1
-
[URL]http://img261.imageshack.us/img261/4303/dsc00294es2.jpg[/URL] Słodziachny i jaką minke strzelił ;]
-
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
karolina1 replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
I tu jeszcze niedawna zabawa z balonkami.:cool3: Na początek cmok. :evil_lol: [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/3649/img2825rs9.jpg[/IMG] Tu aż się oblizuje na ich widok.:eviltong: [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/7965/img2826lg5.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/7670/img2827mh4.jpg[/IMG] [IMG]http://img368.imageshack.us/img368/5591/img2828tm8.jpg[/IMG] -
[URL]http://img230.imageshack.us/img230/7494/57ur8.jpg[/URL] z patyszkiem slicznusio :loveu: :loveu:
-
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
karolina1 replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='M&T'][URL]http://img180.imageshack.us/img180/4062/img2631mg0.jpg[/URL] Jej język mnie zadziwia xD[/quote] Jakiej jej :eviltong: tosz to mężczyzna :evil_lol: -
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
karolina1 replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Dzisiaj z rańca troche fotek ale obiecuje wieczorem będzie więceeeej...:lol: W dmuchawcach...:p [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/4818/img2621ng4.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/7025/img2623eb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/3507/img2625du7.jpg[/IMG] A tu szybki bieg po piłke.. [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/9199/img2626pp6.jpg[/IMG] I odpoczynek [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/4062/img2631mg0.jpg[/IMG] -
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
karolina1 replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
:oops: Przepraszam cioteczki fotki dziś będą... byłam zalatana że nawet o fotkach zapominiałam... -
Wspaniała wiadomość!
-
Która z ciotek mogła by mi napisać tekst o Ajshy? I podajnie nr. lub coś żęby się można było skontaktować! Wstawie ją na astowe forum i tam ciotki spróbują tagże coś pokombinować i pomóc!
-
nika28 dziękuje :Rose: ElzaMilicz: On nie jest aż taki drobny...:p Znaczy on był w innym schronisku biegał w dużym boksie na dworze gdzie było pare bud i wiele psów wyparzyła Go dziewczyna z Fundacji DOGTOR, która zajmuje się adopcjami podhalanów i która zna się z kierowniczką w Tczewie.Tak więc zabrała z tamtąd psa i przywiozła do nas pies wyglądał całkiem inaczej niż dzisiaj...był bardzo w błocie, wystraszony, rzucał się...teraz całkiem się zmienił.
-
Ja bym bialuchą Ajshe wstawiła na astowate form, bo ona to jest taki mix asta z bokserkiem..tylko wtedy niech ktoś mi na PW napisze treść o niej ile ma lat jaka jest itd... i poda kontakt w razie adopcji lub innych zapytań.
-
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
karolina1 replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
No wiadomo tak już się mieszka na takim zadupiu... :eviltong: wytłumacze jak wpadne do schroniska. -
Przepiękna miejmy nadzieje że jak najszybciej się znajdzie!
-
[URL]http://lh6.ggpht.com/Zajgo.Vizsla/SCdETKHCL4I/AAAAAAAAAO8/7CaOgp2U3Gs/100_0415b.jpg[/URL]? jaki fajnuchy tłustoszek :eviltong:
-
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
karolina1 replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='Tengusia']Bak zadymiarz suuuuuuuuper :diabloti:[/quote] :evil_lol: -
Czy Ajsha jest gdzieś poogłaszana?
-
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
karolina1 replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='dagusiek']Witajcie Dawno mnie tu nie było, ale już wszystko nadrobiłam;) Zdjęcia super! Bakuś ciągle się śmieje na tych zdjęciach:loveu:[/quote] A no bo on takie wesołe psisko. :eviltong: -
[SIZE=3][COLOR=black][B]Tczew[/B][/COLOR][/SIZE] [B][/B] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]''GOBI''[/COLOR][/SIZE][COLOR=black]- to jego prawdziwe imię. Ma ok. 2 lat. Jest bardzo przyjaznym i miłym psem.Został oddany przez właściciela, ponieważ na podwórku się wszystkiego bał, a w domu warczał na całą rodzine.Jednak jego zachowanie jest takie gdyż, był źle wychowany, sąsiedzi opowiedzieli że syn właściciela na podwórku szczuł psa na wszystkich.A w domu gdy wskakiłał na kanape, bali się go nawet zepchnąc.[/COLOR] Gobi przyzwyczajił się już do schroniska, nie trzęsie się.Na spacerach jest grzeczny. Szukamy dla niego naprawde doświadczonego właściela, który da se z nim rade.Do zwierząt Gobi nic nie ma cieszy się do nich.Rzuca się przy jedzieniu!!! Wykastrowany. [IMG]http://images33.fotosik.pl/243/289b29ec74e61397med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/243/6d02d9678f046addmed.jpg[/IMG] Wątek ogólny: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102822[/URL]
-
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
karolina1 replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Dzisiaj dzień zapowiadał się mił i spokojnie.. Ale Bak zadyme musiał zrobić :diabloti: Ale przecież ja jestem grzeczny :angel: ..a jaki mam długi jęzorek. :eviltong: -
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
karolina1 replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
oj tam... aż tak daleko do Gdyni nie mam 40 min. pociągiem i jestem ;] Zdjecia już za sekundeczke wkleje. -
Łódź 5 LETNI NIEWIDOMY BOKSER RAY MA DOM POD WA-WA!!!!
karolina1 replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
:eviltong: No ja też ledwie co znalazłam link do zdjęć...to może ja je tu wkleje będzie łatwiej. :razz: [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/2751/dscn1777qp0du6.jpg[/IMG] [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/2146/dscn1782au6ui1.jpg[/IMG] [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/2861/dscn1791hf7lt2.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/9711/dscn1792cc1iq7.jpg[/IMG] -
No też się zastanawiam dlaeczego taki się z niego robi agresor jak chce się Go gdzieś zamknąć.Choć na spacerach też chciał się rzucić na ludzi, ten pies jeżeli już potrzebuje naprawde silnej ręki, bardzo mądrego człowieka, który będzie potrafił Go naprawde dobrze wychować.Jest to pies, który naprawde bardzo chce dominować.
-
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
karolina1 replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='M&T']Zdjęcia zarąbiste! :D Widać, że uwielbia patyki xD a co do miejsca, to gdzie ten domek? :P[/quote] a w takiej wiosce Różyny :eviltong: