Poradzcie proszę
Mój piesek (owczarek niemiecki) ma skończone 3 miesiące
Początkowo karmiłam go ryżem lub kaszą z ryzem (bo samego ryżu nie chciał) z miesiem mielonym z indyka do tego marchewka
zaczął strasznie wybrzydzac z jedzeniem wiec postanowiłam przejsc zupełnie na sucha kamę ale tu jest problem... On nie chce jej jeść
Próbuje go przestawić już od kilku dni a on dalej uparty... Wczoraj jedzonko ostatnie dostał o 18 do 8 rano nic nie jadł jak mu po spacerze dałam "chrupki" to powąchał i poszedł o 10 znów wystawiłam miskę i tez nie chciał dopiero zjadł o 14 może 3 garstki karmy (kupiłam mu purinę i nutre na próbe) wczesniej próbowałam dawac Chapii, Friskis, pedigree z marnym skutkiem Nie wiem jak go przekonac do uchej karmy może coś poradzicie?