Jump to content
Dogomania

kama_i_ja

Members
  • Posts

    454
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kama_i_ja

  1. [quote name='AgaiTheta']Ten domek jest informowany o wszystkich psiakach. Oscarek tez tam jest przedstawiony ale nie wiemy nic o kotach! Zobaczymy![/quote] Ach! No.. to nie udało mi się pomóc:oops: Swoją drogą mogłam przewidzieć że dogomaniaczki mają oko na te sprawy;) Nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć dużo powodzenia:calus:
  2. Jestem może troche oderwana od tematu, ale zobaczcie jakie ogłoszenie jest w dziale "Przygarnę psa": [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=44097[/URL] Jest niestety masa wątpliwości :( 1. Pisze, że chcą bokserkę, nie wiem czy tak tylko odnoście Sandry czy faktycznie państwo są zdecydowani tylko i wyłącznie na suńkę. 2. Piesek musi być KONIECZNIE dobrze nastawiony do kociaków. Przeczytałam cały wątek, ale ani słowem o tym nie wspomniano... Jednak patrząc na relacje ze współlokatorami Oskarek nie jest pokojowo nastawiony. 3. Szukają starszego, [U]spokojnego[/U] pieska. A z tego co wyczytałam Oskarek na spacerze przestał być taki spokojny:P 4. O potencjalnych chorobach to chyba pisać nie trzeba... Myślę jednak, że pomomo tego, że Oskarek może w 100% nie jest zgodny z opisem, warto spróbować;) Ja pieska nie znam, dlatego nie chcę odpowiadać na to ogłoszenie. Jednak w wypadku Oskaraka sparawa jest na tyle pilna, że domek (gdyby oczywiście zgodził się przygarnąć Oskarka i spróbować) jeśli coś nie wyjdzie, można potraktować jako DT. No a jeśli są inne propozycje i telefony to oczywiście tym lepiej:) Tak tylko piszę o kolejnym możliwym wyjściu dla pieska... Może akurat.
  3. Ale szybko doczekałam się odpowiedzi :grins: dziękuje Po cichutku, ale od bardzo dawna śledze losy Azy, nie tylko na dogo. Wspaniale, że tak wszytsko się ułożyło:fadein: Azunia szczęśliwa i jak na moje oko szczuplejsza;) No chyba że dziewuszka taka fotogeniczna Gorące uściski dla nowych właścicieli!
  4. No i jak? Są jakieś wieści? Jak było źle to cały internet huczał, a teraz dobrą wiadomością nikt nie chce się podzielić:eviltong: Prosiiiimy o informacje!
×
×
  • Create New...