[quote name='ocelot']Sądzę, że Kinga mogłaby być wolontariuszką, ale na innych zasadach niż my. Wiem, że córka mojego kolegi mając lat 14, 15 pomagała w schronisku.
Dowiem się w niedzielę[/quote]
Jakbyś mogła :cool3:
Ja poszłabym z moją przyjaciółką, która także uwielbia psy.