Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/c67.0.403.403/p403x403/559100_418117304892935_2021934697_n.jpg[/IMG]
  2. Figusia u mnie na działce
  3. [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/c67.0.403.403/p403x403/388062_418836598154339_1376041407_n.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/c67.0.403.403/p403x403/246845_418836064821059_2009184678_n.jpg[/IMG]
  5. dziękuję lepiej , juz tyle nie pije i nie sika
  6. [URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=418823001489032&set=a.222195434485124.53543.100000840087912&type=1&relevant_count=1&ref=nf"] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s480x480/418925_418823001489032_675443785_n.jpg[/IMG][/URL]
  7. Aniu napisz ze on ma już domek , ale mozesz polecić Figusię
  8. byliśmy u weta do kontroli- dostała jeszcze zastrzyk antybiotyk , sterydu juz jejnie dawał jak tak duzo pije
  9. [h=6]a u znowu Figa wraca i czeka koło łóżka [/h]
  10. [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/s480x480/10464_418568874847778_862787449_n.jpg[/IMG]
  11. [h=6]tu Figa zeskoczyła, Gucio od razu zajmuje jej miejsce [/h]
  12. [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/524553_418568514847814_609896471_n.jpg[/IMG]
  13. [h=6]tutaj trzy pieski leżą na wersalce a Gucio nie mam miejsca i czeka [/h]
  14. [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/527956_418568001514532_1464564152_n.jpg[/IMG]
  15. dzwoniłam dzisiaj do swojego weta w Krakowie, bo Figa od piątku strasznie duzo pije i sika, wczesniej tego nie było. Powiedział ze to po sterydzie, który dostała jak się drapała.
  16. Aniu mozna zadzwonic ale w czym ona nam pomoże? Zpróbujmy jeszcze rozsyłac watek prosząc nawet o 5 zł miesiecznie. Aniu proszę zmien tytuł o długu w hoteliku i ze grozi mu schron. Moze jakos podzielmy rozsyłaniem tego watku
  17. ja sama mam teraz psa, którego znalazłam a w mieszkaniu mam 3 swoje. Robie ogłoszenia wyróznione bo jak nie znajdedou to ie wiem co z nią bedzie. Sunia malutka, młodziutka ale nieraz na domek sie czeka. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230364-Znaleziona-mała-kochana-sunia!-Szuka-domu[/URL]!
  18. skoda ze do ogłoszen nie dałam zdjecia z butelka- chyba dodam. Zrobiłam; gumtree OLX tablice nasza lista Alegratka Morusek mój pies Lento adopcja psa pineska poniewaz sie niektóre portale powtarzaja trzeba zmienić zdjecia, tytuł i treśc ogłoszenia
  19. jak wróce do Krakowa wysle pieniazki, ale wyglada to kiepsko.
  20. bardzo prosze o pomoc w ogłaszaniu- wgrywanie zdjęc zajmuje duzo czasu przez ten internet oto link do mojego ogłoszenia [URL]http://krakow.lento.pl/malutka-sunia-szukala-swojego-przyjaciela,508712.html[/URL]
  21. Figusia ma obroże mojej Pixi. Te obroze to dostaja moje pieski od dobrej cioci z Arizony
  22. te djecia sa najlepsze
  23. [URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=418257151545617&set=a.222195434485124.53543.100000840087912&type=1&relevant_count=1&ref=nf"][IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s480x480/395785_418257151545617_1669576137_n.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...