ja sama mam teraz psa, którego znalazłam a w mieszkaniu mam 3 swoje.
Robie ogłoszenia wyróznione bo jak nie znajdedou to ie wiem co z nią bedzie. Sunia malutka, młodziutka ale nieraz na domek sie czeka.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230364-Znaleziona-mała-kochana-sunia!-Szuka-domu[/URL]!