-
Posts
3510 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by neverend
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
neverend replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
AAAAAAAAAAAle piękny!!! Wstaw go do ON-ków....:) Aga, mam wysyłać fotki i opsy na nowy kącik do gazety...? Teraz już nie wiem...:shake::shake: -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
neverend replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aga_Mazury']nie dostaliscie ode mnie maila?[/quote] maila??? a jakiego???:shake::shake: -
Maluski z Ostrody ma juz swoj domek ... Miki za TM [']
neverend replied to Agama's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nasz kochany Maluśki... Aguś, jak z tą akcją na allegro...??? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
neverend replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='matusz5']jak to nie ma kacika ????:mad::mad::mad::placz::placz::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/quote] No nie ma... Właśnie sister moja przyniosła świeżą gazetkę i.... zimne pośladki, ale nie ma...:mad::mad::mad: -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
neverend replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='matusz5']a i dzisiaj po raz ostatni byłem na spacerze z Foxi:-( Łezka leci bo trochę sie już do niej przez te 3 tygodnie do niej przyzwyczaiłem... Ale już jutro przyjeżdża po nią pan z Otwocka i jedzie do nowego domku !! :):)[/quote] OOOOOOOOOOOOO....Fajnie i niefajnie - ciocia Sebastiana się zastanawiała nad wzięciem Foxi...Ale dobrze, dobrze - może w końcu będzie szczęśliwa:) -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
neverend replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='matusz5']Neverend zdjęcia Lei są na watku boksi :) a zaraz wstawie On-ka[/quote] Właśnie widziałam...Ale fajnie!!!:multi::multi::multi: Matusz, a powiedz mi - czemu w dzisiejszej gazecie nie ma kącika adopcyjnego...???:shake::shake: Czekam na ON-ka... Chyba się szykuje pomału domek dla Karli,ale jeszcze nic nie wiem.... wejdź na wątek...:) -
[quote name='matusz5'][B]Lea lada moment pojedzie albo już pojechała do swojego nowego domku do Olsztyna :):) :multi::multi::multi::multi::multi::multi: Dzisiaj byłem z nią na spacerku :) Bardzo grzeczna sunia, bardzo ładnie idzie na smyczy :) nie ciągnie :) a jaka pieszczota, miziałem ja potem z 10 minut, a jak przestałem to łapą brała ze chce jeszcze :evil_lol::evil_lol: pieszczoch jeden :D Życzę Lei wszystkiego najlepszego w nowym domku ! :) a to zdjęcia ze spacerku, w kagańcu dla mojego bezpieczeństwa, bo nie wiedzieliśmy na początku, że z niej taki pieszczoch :evil_lol: [/B][/quote] To wspaniale!!!:multi::multi::multi: HUrrra!!! Jak ja się cieszę... Hihi... Cudownie... Piękna Lea!!!
-
[quote name='mulinka']czy na przykład, gdyby ktoś się zgłosił z Warszawy to udałoby się wam zorganizować transport?[/quote] Jeśli byłby dobry domek, to transport jest najmniejszym problemem Cioteczko:) Ważne,aby Karla w końcu odnalazła radość życia....Zresztą z Ostródy do Warszawy tylko 200 km... Wiesz Ciotko,że zanim Karla poszłaby do adopcji potrzebujemy kontroli przedadopcyjnej...??? Trzeba się upewnić,że domek będzie jak najlepszy dla pieska, który tak wiele wycierpiał...:(
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
neverend replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='matusz5'][B]Niedawno wróciłem ze schroniska. Wyszedłem na spacer z Foxi, z Pipi, z nowym On-kiem( on przebywa tam gdzie prysznic) i z boksią Leą. Z Amarą( Alaskan Malamut) nie dało się wyjść bo podobno strasznie ciągnie, że nawet pan Henio ma problemy:evil_lol: A ten On-ek to jeszcze nie ma wątku prawda??[/B][/quote] Nie, to nowy ON-ek!!! :) Wklej zdjęcia, a możesz go dołączyć do wątku ON-ka i ON_ki bo ten ON-ek Favor poszedł do adopcji...Opowiedz coś o tym ON-ku!!!:crazyeye: Byłeś na spacerze z Leą??? Zdjęcia!!!!:crazyeye: -
[quote name='Rybc!a']Dodałam informację o nim na Animalii, Ogłoszenia 4 You, Ojej ( podałam e-mail [email protected] powinna przyjść aktywacja, proszę zaaktywuj to) hehe...jasne....:):) dzięki Ciotka..... On musi szybko coś znalezc-nawet dt...
-
Gałka!!! - malutki staruszek w szczęśliwym domku!!!
neverend replied to neverend's topic in Już w nowym domu
No trzymaj sie Galeczku nasz......szukamy chociaz DT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Malutka sunia długowłosa- Flora w prawdziwym domu!!Dzięki Pajuniu!!
neverend replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Podjela sie dzialan na rzecz Flory-oby sie udalo!!!!!!!!!!!!! -
Pomocy dla suczki Niki, która straciła potomstwo!!!Ostróda
neverend replied to neverend's topic in Już w nowym domu
do gooooooooooooory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Dzikusek - mały, przerażony, samotny!!!!Już teraz ma nowy domek!!!
neverend replied to neverend's topic in Już w nowym domu
A ty tak nisko szczeniaczku??????????:mad::mad::mad: -
Mała suczka - Goplana porzucona w Wigilię!!!!
neverend replied to neverend's topic in Już w nowym domu
No hop nasza czekoladko!!!! -
Gabi w gronie aniołów...śpij słodko...
neverend replied to neverend's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gabi.........a ty tutaj? Tak nisko!!!!!!!!!!!!!:mad: