[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]
pewnie, że możesz ;);):multi:
:beerchug::beerchug: częstuj się :)
[/B][/COLOR][/quote]
dziękuję...tego mi trzeba....:evil_lol:
[quote name='cytrynka10']Marta chyba wie o co mi chodzi wkopncu to tez kobieta :P[/quote]
oczywiście,że wiem...
tylko Matusz się nie domyśla...
ach, ci faceci....:eviltong:
Właśnie...
Isia i Kala są dwie, co prawda Isia jest starsza i jak mówi Evas i bardzo szybko potrzebuje domku, to także Kala - wdzięczna,kochana suńcia szuka swojego domku...
[quote name='Rybc!a']Mam nadzieję, że znajdę Laryskę w schronisku. Może będe miała nawet okazję ją jutro pomiziać :)[/quote]
Rybcia będziesz jutro w schronisku?
Z Agą?
[quote name='Asiaczek'][B]Mati[/B] - no to masz juz nowy nick: PMS (Przystojny, Młody Singiel).
Jak Ci się podoba?:lol:
pzdr.[/quote]
woooooooooooooooow:crazyeye:
[quote name='Asiaczek'][B]Mati [/B]- a nie jest Ci przykro, że już "nie jestes Playboyem"? Zostań chociaż Przystojnym i Młodym, co?:lol:
Pzdr.[/quote]
dodaj...singlem:eviltong:
[quote name='Asiaczek'][B]Mati[/B] - tak się doczytałam... To nie moje słowa...
pzdr.[/quote]
ach, widzisz Matusz...
więc już się nie ciesz...
nie jesteś playboyem:eviltong: