nie urosła...choć może z centymetr...no i bawi się że hej...na spacery z tym boksem nie wychodzimy, bo mają wybieg...chodzimy raczej z psami, które są w małych klatkach...ale przypuszczam,że gdyby było więcje wolontariuszy, to te sunie na pewno by z nami poszły...jest uch tam 7 czy 8...