No cóż zawsze mogło być lepiej :roll: Ale jeśli docelowo będzie tam razem z sunią to nie powinien czuć się samotny.... Może nie będzie aż tak źle...:roll:
Paros bardzo dziękuję za ogłoszenia!!! :loveu:
Na tych zdjęciach to dopiero widać jaka ona jest piękna!!! Tak jak napisała Maja602 szetlandy to psy niezwykłe. Kochają swojego właściciela całym swoim malutkim serduszkiem. Popytam wśród znajomych może ktoś zechce Dusię...