-
Posts
546 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ala&Zetka
-
Klementynkaa, już kiedyś wysyłałaś mi ten szablon, ale bez instrukcji, więc jeśli możesz to wyślij mi jeszcze raz z instrukcją bo ja już taka niekumata jestem :oops: Mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Hej! Bardzo przepraszam że nie było mnie przez te kilka dni, ale to jest ode mnie niezależne... W Krzesimowie postaram się być za tydzień oczywiście jeśli droga będzie przejezdna :roll: (różnie z tym bywa a teraz jeszcze śniegu dopadało) Porobię aktualne zdjęcia, wiem że są one niezbędne do ogłoszeń. Niestety w schronisku jestem bardzo rzadko i dlatego czasem pojawia się problem z fotkami. No ale teraz obiecuję się poprawić ;-)
-
Kat obciął mi nosek-Córunia zKrzesimowa.MA DOM!!!
Ala&Zetka replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Nie mogę się na nią napatrzeć, jaka ona piękna!!!!! :loveu: Lenka to wielka szczęściara ;) -
Piękny Leoś cały czas bezdomny MA DOM!!!!
Ala&Zetka replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Super tak się cieszę!!!!!!:multi: Leoś dostał wspaniały prezent na walentynki! :loveu: Dziękuję wszystkim którzy robili mu ogłoszenia i odwiedzali wątek. Naprawdę jesteście wspaniali!!!! :multi: -
Sorry że znowu mnie tak długo nie było ale mam małe problemy z netem :oops:. Dziewczyny wielkie dzięki za chęć pomocy!!!! :loveu: Wszystko bardzo się przyda! Matrioszka, niestety nie wiem kiedy teraz będę w Krzesimowie... Ja nie jestem tam wolontariuszką- taką która fizycznie pomaga przy psach (chociaż chciałabym być :-) ) Po prostu raz na jakiś czas wpadam do Krzesimowa, zawożę jakieś rzeczy, robię psiakom zdjęcia i szukam im domów. Chętnie spotkam się z Tobą w schronisku, ale tak jak już pisałam nie mogę powiedzieć kiedy odwiedzę psiaki.
-
Piękny Leoś cały czas bezdomny MA DOM!!!!
Ala&Zetka replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Nie miałam przez kilka dni dostępu do neta a tu takie wieści!!!!! :multi: Tak się cieszę!!! Tytuł już zmieniam ;)