Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. [quote name='lolka']Daszeńka, Andzia, Maryśka, Saszinka, Alpina, Moli, Józia, Malinka, Polanka, Nela[/QUOTE] Ciotka, ale wybór:) będzie Daszeńka, już dodaję do allegro i zaraz linka podam. [url]http://allegro.pl/cyrylka-piekny-owczarek-niemiecki-dlugowlosy-i1418072377.html[/url] [url]http://allegro.pl/ramzes-owczarek-niemiecki-tragiczna-przeszlosc-i1418072460.html[/url] [url]http://allegro.pl/psy-schronisko-adopcja-owczarek-husky-kot-terrier-i1418072547.html[/url]
  2. 803140, 9 lat, od 2008, bez ogona, średnia, spokojna, siedzi na boksach zbiorowych [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1012/dbdbb4d94011ca07med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1012/5cb7267f00f6d5f7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1012/34a9af2e1a3338cfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1012/68e6703bc3e53ff5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1012/ab60e70331c656bbmed.jpg[/IMG][/URL] potrzebne mi imię, bo ją dam do allegro
  3. dzisiaj do schroniska przyjedzie czarny ast, oddany przez właścicieli, jest w podobnym wieku jak ta biała. Na początku tygodnia pędzę na Pomorze na rozmowę, dlatego nie mam możliwości teraz założenia nowych bazarków, bo musze się przygotować. Dzisiaj przeleję to co mam, a jak dojdzie ta zaległa wpłata to puszczę jeszcze raz.
  4. Rudy [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1010/f98e34831cd1e300med.jpg[/IMG][/URL] Julek [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1010/0a29614ade2cb2b1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1010/016123b6473054c4med.jpg[/IMG][/URL] Frodo [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1010/6528a94a1847839dmed.jpg[/IMG][/URL] schilla jest teraz DAISY, jutro na początku poprawię. P. Kazik mówił, ze ładnie chodzi na smyczy, czeka na przewodnika, usłuchana jest [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1010/61cdccba0189070fmed.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='Shawnee']Magda, czy to sunja albo samiec? Masz od Atos i Misiek Chip albo LP?[/QUOTE] to suczka, a Atosa i Miśka czipy sa na 1 i 2 stronie, teraz nie podawałam, bo mam je już na początku wątku.
  6. Misiek [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1010/b9852792ca9348fbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1010/ddd110c956d5005fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1010/81af4e069cc9d95amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1009/8770b7ba54e497a2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1009/c3f1c530dfd4834cmed.jpg[/IMG][/URL]
  7. Świnka, jest małą histeryczką, niestety ma guza na sutku, obejrzy ją weterynarz [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1009/cf59c327cd6686e6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1009/58365c08c613b349med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1009/77bf10bc00b674afmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1009/0fdf02bfd4b81a84med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1009/17592b46b42b10a5med.jpg[/IMG][/URL]
  8. Atos - alaskan z pierwszego postu, juz trochę bardziej żywszy [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1009/3c8b20e6ecf8db20med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1009/dbd18cf911121d05med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1009/462a5869e73604bfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1009/8427f13cdc41fd4bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1009/de304a72dc7564b7med.jpg[/IMG][/URL]
  9. a czy Bilon ma czipa - tak pro forma pytam, bo jeśli pójdzie do domu to warto, aby miał i żeby został zgłoszony do wrocławskiej bazy. Byłam dzisiaj w schronie, więc mam tendencyjne pytania;)
  10. Aga ten maluch ma jakies 6 miesięcy, totalne adhd [url]http://www.zinfo.pl/ogloszenia/wpis/8599[/url] 1,5 roku, z interwencji, prawie benia, czip 064807, pójdę na beńki z nią [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1009/0409ee144bca1e53med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1009/b64cc6a179e58659med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1009/685a14a08facedacmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1009/98c75f94f69cb5cemed.jpg[/IMG][/URL] Kikutek w chwili bezruchu [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1009/44498d22a3316418med.jpg[/IMG][/URL]
  11. spacerowy Torro - dzięki dobrej duszy dzisiaj sobie pochodził. Jest naprawde delikatny, nawet w zabawie na hasło stop reaguje od razu, pięknie bierze z jedzenie z ręki, muszę podrasować mu allegro, bo kiedys go wystawiłam, a teraz dodam jakies latające foty i dopiszę o jego kulturze wiecej [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1008/aea4c3e61812f5d4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1008/390d60ce4a04c6afmed.jpg[/IMG][/URL] ostrość może nie powala, ale mój pies nigdy mi nie da sposobności, abym się nauczyła... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1008/b6763d99e6566033med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1008/463f0c51596cba1amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1008/9a3c60e9551b1f75med.jpg[/IMG][/URL]
  12. Cyrylka, jak już na takie owczarkowe foto nie chwyci to nie wiem... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1008/8908583e02b34435med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1008/8b68ba9e9619978cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1008/2d43d76ffbd1cff5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1008/f61f8a0b812599d5med.jpg[/IMG][/URL] ja śnieżkami isę nie bawię.... panna ma swoje zasady [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1008/a1be9024ee097dd8med.jpg[/IMG][/URL]
  13. Zaczynam od Maniusia:loveu: Pies jest z Leśnej, reaguje pozytywnie na smycz, wie, ze to spacer, jednak on nie poszedł, bo czasu zabrakło. Kochany psiak, ukradł Kasi część serca. On ma taką niesamowitą minę i jescze cały czas daje łapę. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1008/18fdf40164e45986med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1008/c7b323a273b3bb0cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1008/f5bb118186fadc02med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1008/e6d9a328d0e224ffmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1008/cef200e611d4c296med.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='greatmadwomen']Wg. mnie oni zdania nie zmienią, choć im się coś zaproponuje. Jak się chcą tak pozbyć psa to nic ich nie wzruszy. Trzeba cos zrobić, on nie może tam trafić, ja niestety nie mam jak pomóc :([/QUOTE] tez raczej na cud nie liczę, domów chętnych na spaniela nie mam żadnych, a w schronie dzisiaj byłam, wiec mam czarną wizję - psów od groma, nie wiadomo za co się brać i ogłaszać:shake:
  15. czekam na ostatnia wpłatę z bazarku, ale chciałabym wiedzieć, jak się sprawa rozwija, bo z obu bazarków Bilon ma dostać połowe funduszy, a jeśli pójdzie do domu to całość bym wtedy przeznaczyła na Ramzesa, który jest ich drugim beneficjentem. Mam też puzzle od Doroty, ale wystawiając bazarek chcę być fair wobec kupujących - zbieranie na psa, który ma pakować manatki mija się z celem. Chciałabym jakoś rozsądnie sie z tego porozliczać, a gdyby Bilon nie poszedł do domu to oczywiście przelać mu te pieniądzory z tych moich bazarków.
  16. a u nas w schronie jest masakra, bo pewnie trafi do Dłużyny, z powodu przepełnienia są pogryzienia, na pewno trafi do wspólnych boksów, bo nie ma już w zasadzie jedynek, kolejnym minusem jest położenie schroniska, czyli koniec świata i mała liczba odwiedzajacych, a jak śnieg spadnie to już w ogóle... Gosiu a czy proponowałaś im może kontakt z Mirkiem, moze się zdecydują na szkolenie, albo przynajmniej podejmą próbę naprawienia tej sytuacji? Ja nie wiem, że niektórym się wydaje, ze schronisko to panaceum, a nie wiedzą co psu szykują;/
  17. no to musisz to odrobić - najlepiej w bazarkach:evil_lol: własnie pakuję ostatnie rzeczy - doszłam do wprawy i wykorzystuję fragmenty mojej pracy, tzn strony niepotrzebne już, z jednej zadrukowane - ostatnio znajomy się zdziwił bardzo moją postawą;) Mam własną wytwórnię kopert:diabloti:
  18. i na dodatek teraz jeszcze coś się pochorowały. Ja sunię jescze dzisiaj rano na bolca dałam, bo nie wiedziałam, ze taki ruch zapanował - jakbyście miały więcej chętnych, to moze w schronie też by coś znalazł małego, jeśli chłopak odpada, my ostatnio nawet na wybieg nie doszłyśmy, o tych zbiorówkach z małymi nie wspominając, ja się po prostu tam nei potrafię skupić no i światła nie ma do zdjeć, bo ciemno i z jednej i z drugiej strony. Tyś najlepiej wyszukiwała na tych noksach jakies niuńki
  19. Fajnie, ze teraz masz chody u pana, siano zawsze się przyda:) Niunia będzie miała cieplej. Sławek mi obiecał ostatnio foty kotów:diabloti: Beata mówiła, ze ta mała ma tarczycę chorą. Wszystkie psy z ogłoszeń są w zasadzie milutkie, tam gdzie powinien być stróżem jest napisane, ze tylko do tego sie nadaje - np Gustaw na widok smyczy dostaje białej goraczki, byli na niego chętni, ale chcieli koniecznie go do bloku. Z wiekiem praktycznie zawsze jest podane w ogłoszeniu, staram ise to dopisywać, bo na adopcjach jest formularz i tam w treści nei można, ale już Czakiego poprawiłam. Mam nadzieję, ze pogoda się utrzyma i już padac nie będzie.
  20. Czaki ma 2 lata - oddali go własciciele, więc tutaj raczej nie bedzie dużej obsuwy(mam nadzieję, ze podali dobrze), a gremlina zapomniałam sprawdzić - już w zasadzie byłysmy spóźnione i ja w wielkiej radości oświadczyłam, ze jego dane mam, a miałam tylko spisane lp i czip... Kasia ma na kartce numery psów z Leśnej, ale chyba bez wieku, bo teraz tez nie miałyśmy możliwości ich odnaleźć. ja Gremlinowi na adopcjach dałam 7 lat, jutro sprawdzę dokładnie - na niego to juz musi być amator psiego piękna inaczej;) Na razie pręgusa rozniosłam dalej i Mukiego. pręgus to małolat, ma rok i bardzo chciałby wyjść - nie jest duży. Jak będziemy z Mirkiem to nam fachowo powie więcej o niuni, o innych też, bo ma całą listę, także spoko - w razie W to z nią wyjdziemy tylko na korytarz, w izolatkach zawsze coś siedzi. Jakbyście mieli za dużo chętnych na małą to i slepaczka proponujcie - on podobno taki sam i też domowy;) bo ja fot dalej nie mam;) Fajnie, jakby niunia poszła, już jej trzeba do domu, ma sporo wejść, kudłaty też - miałąm zapytanie czy mozliwy jest transport, ale na drugi koniec Polski, ale z zapytaniem ile to by kosztowało, odesłałam do Beaty, aby zadzwoniono do niej, bo po co spekulować, jesli ona np dom odrzuci po rozmowie. Tej babuni waszej to moze słomy naładujcie, będzie jej cieplej niż na innym podłożu. Na kotach to sie Kasia zna - jak wszyscy wiedzą jestem w tym temacie laikiem, ale jest progres, bo ogłaszam białego kocura;) On jest alien na maksa, ale pewnie przez to, ze głuchy - ma swoją przestrzeń i inne kociambry potrafi pogonić
  21. [quote name='lolka']Magda ale tu nie chodzi o jakieś godzinne spacery, ważne aby ją sprawdzić do samca dużego, wystarczy wziąc na smycz i podejść do pierwszego lepszego......to naprawdę bardzo ważne , to jedyne kwestia jak może zmienić decyzję facia o jej adopcji......jak będzie warczała to nic, gorzej jak ze wścikłością będzie chciała atakować zrobicie to??? proszę, będzie tam Was całkiem spora gromadka :)[/QUOTE] spoko, postaramy się, bo jak będzie mokro to szkoda ją zabierać na dwór, rana będzie świeża - ona dzisiaj miała pojechać na cięcie. tam obok niej w boksie był szczekający pies - z tych co chcą się dołem dostać do drugiego, ale ona nie reagowała, nie skakała też po budzie, aby po bokach coś obszczekać. Gosiu fajnie, ze klusek znajdzie dom. Czekam wciąz na wpłaty z bazarków, chciałabym wszystko za jednym razem posłać na Ramzesa.
  22. Nasza parówka kochana:) [url]http://s7.directupload.net/images/110118/xibxrpbe.jpg[/url] Ja pojadę z Mirkiem, ma byc u mnie o 9.30, będzie też nowa osoba, o której Wam pisałam, wstępnie napisałam, ze około 10.15 będziemy - ja z Mirkiem jescze nigdy punktualnie nie wyjechałam;) Zobaczymy też jaka pogoda bedzie, bo jak taka jak dzisiaj rano to niewiele zrobimy niestety... jesli będzie mozliwość to weźmiemy ją na spacer, ale ona pewnie będzie w antenie, wiec wtedy i tak pies jest skoncentrowany na jej natychmiastowym usunięciu - tak byłysmy z Cyrylką i ona była już bardzo na chodzie, ale nic z tego spaceru nei wynikło. jak na moje oko to ona nie jest zjadliwa do psów, raczej się nei udzielała specjalnie, w razie W Mirek już mi kiedyś polecał szkoleniowca z wro. Możemy tez podac numer Panu do Mirka, aby podał kilka rad na pierwsze spotkanie, gdzie, w jaki sposób je zapoznać.
  23. dzieki, juz chyba wszystko ogarnęłam. Później tam wrócę z większą ekipą futrzastych;)
  24. i jeszcze jak sie da w wyszukiwarce województwo dolnośląskie to nie wyskakują, dlatego też ich nie widziałam
×
×
  • Create New...