[quote name='cenzo']No nie wiem. Stawialismy na suke:p .
COWBOY COCTAIL Shadow Dog - V1, Zw.Mł, Junior BOB
Shelgeyr Phantomas - V1, CWC, CACIB, BOB
Yukki Hill SHADOW OF THE MOON - wo1-fajna dziewczyna, bardzo podobala sie sedziemu:)
KRESKA SORAJA Dragonesti - V1, Zw.Mł
BODEGA Klan Basów - V1, CWC
AZANA Beczka Śmiechu -V3
WARCHANT Pandora AD - V1, CWC, CACIBres
BLUE MOON Shadow Dog - V2
Shelgeyr Caledonia Caitlin - V1, CWC, CACIB[/quote]
Wielkie dzięki ;)
Fakt, Maniana (Yukki Hill Shadow of the Moon) bardzo ładnie się zapowiada :) śliczna kobitka z niej.
[B]A ma ktoś może zdjęcia gordonów?[/B]