Jump to content
Dogomania

Judit

Members
  • Posts

    1074
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Judit

  1. [quote name='Talagia']Jasne ;) Tu jeszcze mam jej 2 fotki ;) [/quote] dzięki :loveu: jak mam podpisać zdjęcia?
  2. śliczne zdjęcia :) Talagia, czy mogę zabrać jedno zdjęcie Baffi do siebie na stronę? :p [url]http://img207.imageshack.us/img207/5664/sta60103nz2.jpg[/url]
  3. [quote name='Talagia']My dostaliśmy[SIZE=5][COLOR=Red] Zw.MŁ, NJwR, BOB [/COLOR][/SIZE]!!! I w pięknym stylu skończyliśmy młodziezowy championat!!!!!!!!!!!!!!:multi: :multi: :multi: :multi: WARTO BYLO JECHAC!!![/quote] GRATULACJE :multi: no i czekamy na fotki seterzastych :cool3:
  4. Ou, 6 gordonków i 2 irlandy czerwono-białe. Ślicznie :loveu: Będzie ktoś w sobotę przy ringu seterzastych? Bo jeśli tak to mógłby ktoś pare fotek pstryknąc :cool3: Byłabym baardzo wdzięczna :p
  5. Judit

    Sopot CACIB 2007

    [quote name='cenzo']sa na gordon.gda.pl[/quote] wielkie dzięki :p
  6. zna ktoś wyniki gordonów, grupa VII ? :p
  7. a ma ktoś wyniki gordoniastych, z grupy VII? I kto wygrał BOG gr.VII? ;)
  8. Judit

    Sędziowie

    A był ktoś oceniany przez [B]Andrzeja Szutkiewicza[/B]? Z tego co wyczytałam na innych stronach, to ma on hodowlę dogów niemieckich, i sędziował przede wszystkim molosy. Jestem ciekawa czy i na seterach się zna.. bo nie chce jechac kawałek drogi do niego żeby sie rozczarowac... :razz:
  9. A my jednak nie pojedziemy :placz: eh.. a zapowiadało się tak dobrze... a tu wyskoczyły dwa inne wyjazdy w tym jeden w terminie wystawy... :-(
  10. [quote name='Talagia']My prawdopodobnie bedziemy ;) ;)[/quote] Fajnie, to będę czekac na fotki :cool3: No i powodzenia na ringu ;)
  11. hmm szykuje się 5 gordonków :) Będzie ktoś z aparatem w sobote przy ringu 10, tak koło 11:20 ? :cool3:
  12. Judit

    Sopot CACIB 2007

    A ja czekam na zdjęcia gordonów i czekam i czekam.. :shake: może ktoś jednak zrobił pare fotek gordonków? [EMAIL="[email protected]"][/EMAIL]
  13. Judit

    Sopot CACIB 2007

    [quote name='cenzo']No nie wiem. Stawialismy na suke:p . COWBOY COCTAIL Shadow Dog - V1, Zw.Mł, Junior BOB Shelgeyr Phantomas - V1, CWC, CACIB, BOB Yukki Hill SHADOW OF THE MOON - wo1-fajna dziewczyna, bardzo podobala sie sedziemu:) KRESKA SORAJA Dragonesti - V1, Zw.Mł BODEGA Klan Basów - V1, CWC AZANA Beczka Śmiechu -V3 WARCHANT Pandora AD - V1, CWC, CACIBres BLUE MOON Shadow Dog - V2 Shelgeyr Caledonia Caitlin - V1, CWC, CACIB[/quote] Wielkie dzięki ;) Fakt, Maniana (Yukki Hill Shadow of the Moon) bardzo ładnie się zapowiada :) śliczna kobitka z niej. [B]A ma ktoś może zdjęcia gordonów?[/B]
  14. Judit

    Sopot CACIB 2007

    [quote name='Iwona i Gucia']W gordonach wygrał pies - Shelgeyr Phantomas[/quote] No to było pewne że on wygra :P a jak z pozostałymi gordonami? ^^'
  15. Judit

    Sopot CACIB 2007

    [B]fidekangela [/B]- gratuluje ;) Nie wiesz może jak wypadły gordony dziś? :cool3:
  16. [quote name='cenzo']Syn 'mojego' ukochanego Rannoch'a musi byc cudny:p[/quote] Rannoch'a? czyli Liric Come Dance With Me of Shillay? ^___^'
  17. [quote name='cenzo']Nasze dwa czarne prawdopodobnie sie pojawia:p Judit, czyzby w Waszym avatarku byla glowa Moviestar'a?;)[/quote] Tak, to[COLOR=#f1f3ef][COLOR=black] Movie, cudny pies. Jeden z niewielu jakie mi się podobają :cool3: [/COLOR][/COLOR] Gdy dostałam jego zdjęcia od Kim to się zakochałam :loveu:
  18. My chcieliśmy pojechac z naszą małą Gipsy Queen, i startowac w klasie szczeniąt ale nie da rady :-( Urodziła sie 14 maja, więc zgodnie z regulaminem dopiero od 15 listopada będzie mogła byc wystawiana.. wielka szkoda... Teraz to nie wiemy czy w ogóle pojedziemy..
  19. i ja prosze o stawkę seterów :)
  20. Ja bym prosiła stawkę seterów szkockich gordonów i irlandzkich czerwono-białych: grupa VII. :)
  21. [quote name='Yoshko']Mam kilka fotek seterów , moze komuś się przydadzą Ale nie chća mi tu wejść[/quote] Ja także poproszę - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Może ktoś podac stawkę gordonów i irlandów czerwono-białych?
  22. Może ktoś podac stawkę seterów irlandzkich czerwono-białych i gordonów? i jeśli ktoś ma to wyniki ;)
  23. Judit

    Sędziowie

    [quote name='asia:)']ja bym prosiła coś o p.Sobieszczańskiej... szukałam i nic nie znalazlam...[/quote] Oceniała nas na krajowej wystawie 10 czerwca tego roku. Każdego psa dokładnie obejrzała, "wymacała", patrzyła na ruch, budowę. Bardzo sympatyczna. ;)
  24. a wie ktoś, czy był jakiś seter irlandzki czerwono-biały na wystawie? :)
  25. może ktoś podac stawkę seterów gordonów i irlandzkich czerwono-białych?
×
×
  • Create New...