Jump to content
Dogomania

Judit

Members
  • Posts

    1074
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Judit

  1. [quote name='sylrwia']Z gordonami jakoś dziwnie było. Wywołane do oceny z kl młodzieży sie ni epojawili, z pośredniej też nie (podobno cieczka, Pani obsługująca ring mówiła, że dzwonili inf że nie bedzie suki z pośredniej), następnie z klasy otwartej stawiła sie tylko MONA Żurawiec i tylko jej zdjęcie mam, właściciele drugiej suki z tej klasy pojawili się pod ringiem jakoś w trakcie oceny niemieckich wyżłów. Sędzia zdjae się, że ocenił tą sukę po skończeniu całej gr VII [/quote] no faktycznie okazało się że niestety sunia od nas z mł. nie dojechała na wystawę :-( no ale trudno.. fotki reszte i tak z chęcią zobaczę :)
  2. szkoda ze nie masz, a ktoś wie jak tam sylrwia? może ona ma pare zdjęć gordonków :p
  3. [B]AMIŚKA [/B]- a masz może zdjęcia gordonków? :p
  4. od nas też spoźnione życzenia :oops: wszystkiego najlepszego Lilianku a także spełnienia marzeń :loveu: a tutaj wczorajsze pływanko: :loveu: ratowanie tonącego pieńka przez Gipsy Queen :evil_lol: [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9107/gipsy01zj0.jpg[/IMG] znowu Gipsy Queen :p [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/3049/gipsy02nl0.jpg[/IMG] Aaliyah i Gipsy Queen [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/3530/gipsy03ex4.jpg[/IMG] Gipsy Queen i wodne polowanko na kaczuchy :loveu::cool3: [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/7462/gipsy04mm2.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Talagia']My napewno ;)[/quote] [quote name='Tecia']No my przy ringu bedziemy na 100% ale czy bedzie czas na fotki w ferworze walki :) Zobaczymy moze sie uda jakies zrobic.[/quote] fajnie :loveu::loveu: czyli jest możliwość że uda się co nie co obfocić :p zależy mi szczególnie na zdjęciach gordonków w młodzieży, bo będzie dziewczynka od nas :p
  6. a czy ktoś będzie z aparatem przy ringu seterów? :cool3:
  7. Judit

    Opole 2008 (26/27.04)

    [B]panienkabubu[/B] - widziałam fotki setera angielskiego, to może udało Ci się obfocić i gordonki jakieś? :cool3:
  8. hm.. znając życie to irlandczyków czerwono-białych nie było... więc poproszę o stawkę [U]gordonków[/U] :p
  9. Judit

    Opole 2008 (26/27.04)

    [quote name='Tecia']No to my tez sie chwalimy:) W odstepie tygodnia nasz młodzieniec po raz drugi sięgnoł po tytuł Najlepszego Juniora w Rasie i w poruwnaniu z doroslymi ponownie okazał się lepszy zgarniając BOB-a :)[/quote] [SIZE=4]Wielkie gratulacje! :loveu::loveu::loveu:[/SIZE] Młodzieniec pięknie się spisał :cool1:
  10. Judit

    Opole 2008 (26/27.04)

    a ma ktoś zdjęcia gordonków? :razz:
  11. [B]Marek Roszkiewicz,[/B] zna ktoś? Na internecie znalazłam tylko tyle, że jest to myśliwy i wiceprzewodniczący Klubu Wyżła w Polsce. [IMG]http://www.janmalcz.republika.pl/grafika/fot10.jpg[/IMG] [B]Ktoś wie na co zwraca szczególną uwagę, jakie ma typy itp ?[/B]
  12. Judit

    Opole 2008 (26/27.04)

    [quote name='cenzo'] Alaro - bdb Asti - CACIB & BOB dwa czeskie psy podobno dosk1, stanely do porownania o cacib German B - junior BOB Besa - CACIB [/quote] wielkie dzięki :p
  13. Nie ma za co ;) Widziałam że wybierasz się na tę wystawę, to jakby był czas to dałabyś radę zrobić chociaż jakieś jedno zdjęcie gordonce w młodzieży? Sunia jest od nas i to będzie jej debiut :p
  14. [quote name='sylrwia']Na stronie jest podana stawka na Manowo. ...:angryy: ale mi się część z wyżłami nie wyświetla pojawia sie jakiś błąd:motz:Dlaczego akurat wyżły ??:nonono2: EDUT: Z innego programu tam sie dostałam i coś mi pokazało ale nie wiem czy to pełna stawka.[/quote] Mi wyskakuje taka stawka wyżełków: Wyżeł Czeski Szorstkowłosy (fousek) PSY Klasa młodzieży 1 111 - 111 Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy PSY Klasa otwarta 1 112 - 112 Klasa użytkowa 1 113 - 113 SUKI Klasa championów 1 114 - 114 Wyżeł Niemiecki Szorstkowłosy PSY Klasa otwarta 1 115 - 115 Wyżeł Pirenejski /Braque Saint-Germain/ SUKI Klasa otwarta 1 116 - 116 Wyżeł Weimarski Długowłosy SUKI Klasa młodzieży 1 117 - 117 Wyżeł Weimarski Krótkowłosy SUKI Klasa młodzieży 1 118 - 118 Klasa otwarta 1 119 - 119 Wyżeł Węgierski PSY Klasa championów 1 120 - 120 ponoć stawka pełna :p
  15. Judit

    Opole 2008 (26/27.04)

    ktoś może zna wyniki gordonów? :>
  16. Judit

    Opole 2008 (26/27.04)

    Może będzie ktoś jutro z aparatem przy ringu seterów? (ring 29) :p
  17. [B]jolka11 [/B]- ślicznie dziękuje :loveu:
  18. A czy ja mogę prosić stawkę seterów szkockich gordonów (Gordon setri) i seterów irlandzkich czerwono-białych (Irsti cervenobili setri)?
  19. [B]KaRa [/B]- a masz może jakieś zdjęcie irlandki czerwono-białej? Była tylko jedna, siostra mojego Tytusa i chciałabym zobaczyć jak wyrosła :p
  20. [quote name='Guciek']A skąd wiesz kto po kim? Jest może gdzieś rozpiska?[/quote] rozpiski jeszcze nie widziałam nigdzie, aczkolwiek zazwyczaj w seterach kolejność jest taka że wchodzą najpierw angliki, potem irlandy mahoniowe, potem czerwono-białe i na końcu gordony. Nie sądze by się coś zmieniło :p
  21. [quote name='KaRa_']Przede wszystkim będę fotografować rude irlandy bo znajoma wystawia;)[/quote] a po irlandach rudych wchodzą tylko dwa czerwono-białe.. (w tym jedna mała sunia to córcia moich psiaków) to chociaż o jej jedno zdjęcie bym prosiła :oops::p
  22. [quote name='KaRa_']My również w oba dni będziemy ;)pierwszego wystawiam a drugiego robię za fotografa seterów;)[/quote] łiii :p w końcu fotograf seterów :p czyli mogę liczyć na trochę zdjęć gordonków i irlandów czerwono-białych?:loveu:
  23. my się jeszcze pochwalimy tym, że na tej wystawie można było kupić kubek z seterem irlandzkim czerwono-białym! Pierwszy kubek z tą rasą - a modelem był.... nasz Tytus Bohemia Thalset :loveu: :loveu::loveu: Nasze kochane psisko wylądowało na tym o to kubku :cool1: [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/737/tytusxw9.jpg[/IMG]
  24. teraz trochę inne psiaki [img]http://img176.imageshack.us/img176/9986/029nb3.jpg[/img] [img]http://img170.imageshack.us/img170/4812/032pm7.jpg[/img] [img]http://img176.imageshack.us/img176/1848/033rt2.jpg[/img] [img]http://img176.imageshack.us/img176/4023/034eh3.jpg[/img] [img]http://img176.imageshack.us/img176/1280/035fb5.jpg[/img] koniec zdjęć ;)
×
×
  • Create New...