-
Posts
1074 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Judit
-
[quote name='flashka-g']....a ja na prawdę nie widze sensu odzywania sie na temat jak sie nie ma pojecia o szykowaniu siberian husky:lol::mad:[/quote] Troszeczkę źle mnie zrozumiałaś, to nie był jakiś atak do wszystkich właścicieli huskich jeśli tak to odebrałaś to przepraszam. Najbardziej chodziło mi o to że brytyjczyki zazwyczaj były z resztą wyżłów a tam nie praktykuje się czegoś takiego w przygotowaniu psa na ring a praktycznie wszystkie są już "zrobione" gdy wchodzą na teren wystawy, wystarczy przeczesać futro i już. Te rasy które teraz były z brytyjczykami faktycznie mają inne "przygotowanie futra" ale niektórzy to troszkę chyba przesadzali, stojąc przez 40 miunt i dmuchając w psa w jedno miejsce przy tym robiąc "białą mgłę z sierści" i to było lekko drażniące. Jakoś zawsze lepiej gdy grupa VII jest razem :eviltong: a nie tak porozbijana.
-
[B]APPALACHIAN[/B] - trzy fotki już poleciały na email do Ciebie :p [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/67316.html"][/URL]
-
gdyby ktoś miał zdjęcia czerwono-białych seterów to ja bardzo bym prosiła, bo sama mam ledwo jedno zdjęcie naszej suni, reszta koszmarna.. nie wyszła... i w ogóle... :-(:-( najbardziej zależy mi na Titusiu, nie ma ktoś jego zdjęć?
-
[quote name='APPALACHIAN']Dziekuje bardzo :) Frodo wlasnie wczoraj skonczyl 9 miesiecy i tym samym zakonczyl klase szczeniat. Ech... jaka szkoda, ze malamuty nie sa dzisiaj lub jutro, bo bylibysmy juz w mlodziezy i powalczyli o nominacje na Cruft's. Ale tak czy inaczej gdzies postaramy sie o kwalifikacje i wybierzemy sie do UK wieksza ekipa;) Bardzo prosze o przeslanie zdjec na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Pozdrowionka[/quote] hoho Anglia... jak to pięknie brzmi :cool3::cool3: no to powodzenia w zdobyciu nominacji życzę! :p Fotki prześlę za niedługo jak tylko będę mieć chwilę czasu, bo teraz troszki zajęta jestem ;) [quote name='panienkabubu'] Judit - czy mogę prosić o pomoc w ustaleniu finalistów z niedzieli na podstawie zamieszczonych przez Ciebie zdjeć? Fotkami ktoś zainteresowany z wczoraj i dziś?[/quote] Mogę pomóc chociaż większości już nie pamiętam kto i co :evil_lol: ale może na fotkach jakoś odnajdę numerki i co nie co pomogę ;) wpadły Ci w obiektyw seterki? :loveu:
-
[quote name='APPALACHIAN'] kl. szczeniat I WO NSZwR BIS III Puppy LORD OF THE RINGS Appalachian ([COLOR=Red][B]Judith bardzo dziekuje za fotke z BISa![/B][/COLOR] :) ) [/quote] nie ma za co ;) gratuluje świetnego wyniku :cool3: mogę na email przesłać większe zdjecie jakby było potrzebne :p
-
[quote name='Gienia'] [url]http://img21.imageshack.us/img21/5535/dsc01400s.jpg[/url] [url]http://img21.imageshack.us/img21/9140/dsc01401a.jpg[/url] [url]http://img21.imageshack.us/img21/8348/dsc01402t.jpg[/url] [/quote] mogę buchnąć te trzy zdjęcia naszych psiaków? :cool3:
-
Titek na finałach gr.VII ze swoim samoczynnie stojącym ogonkiem :evil_lol: niestety znowu czerwono-biały niedoceniony, i nie trafił na pudło... może innym razem się trafi :p [img]http://img7.imageshack.us/img7/1858/67595903.jpg[/img] no i BOG VII [img]http://img8.imageshack.us/img8/8222/51532514.jpg[/img] no i piękny Asti na koniec ;-) Gratulujemy pudła! :loveu: [img]http://img8.imageshack.us/img8/3243/16948231.jpg[/img]
-
[img]http://img23.imageshack.us/img23/6916/88127734.jpg[/img] [img]http://img24.imageshack.us/img24/2599/25967662.jpg[/img] nasz Titek czekający na finały VII grupy :p [img]http://img24.imageshack.us/img24/765/65941312.jpg[/img] [img]http://img7.imageshack.us/img7/6812/80911396.jpg[/img]
-
trochę fotek z finałów... (niestety mimo dużej ilości zdjęć nie było za bardzo co wybierać, następnym razem będę sobie latarką świecić - bo na lepsze oświetlenie nie ma co liczyć :eviltong:) [img]http://img25.imageshack.us/img25/8789/40781972.jpg[/img] [img]http://img8.imageshack.us/img8/8523/92179998.jpg[/img] [img]http://img4.imageshack.us/img4/4971/78869682.jpg[/img] [img]http://img5.imageshack.us/img5/2033/22506017.jpg[/img]
-
my dopiero w domu :p u nas: [B]Tytus Bohemia Thalset[/B] - oc.dosk, lok.I, NDPwR, BOB, CWC, CACIB, Nominacja na Cruftsa :cool3: [B]Aaliyah Aristokrat [/B]- oc.dosk [B]Achti Montana Shadow Dog[/B] - oc.dosk [B]Gipsy Queen Shadow Dog[/B] - oc.dosk, lok.I, CWC :p co nie co o wystawie.. na lodowisku było za ciemno na piękne zdjęcia (albo ja mam aparat nie halo :eviltong: - w hali namiotowej było lepsze światło) dodatkowo strasznie nie podobało mi się przebijanie z seterem przez stado malamutów, szpiców itd... albo samo przechodzenie pomiędzy klatkami które skakały, szczekały, warczały i to jak :eviltong: co więcej... JUŻ WIEM JAK SMAKUJE FUTRO huskiego, bo było wszędzie, na ziemi wbite w wykładzinę, unoszące się w powietrzu i na zdjęciach (normalnie jakby śnieg padał! :razz:) Na prawdę nie widzę sensu w aż takim "dziabaniu" psa na wystawie, lataniu dookoła psa z odkurzaczem że tylko otworzysz usta a masz w nich sierść... ludzie... :mad: Mam trochę zdjęć z wystawy, szczególnie z finałów bo reszta wyszła niefajnie. Wrzucę rano :p
-
łoh... my za 4 godziny wyjeżdżamy... :diabloti: ciekawe jakie oświetlenie będzie na lodowisku... co bym mogła chociaż trochę fotek porobić... :roll:
-
hoho, o ile dobrze policzyłam to 2 czerwono-białe i 9 gordonów... hm nawet nawet :p
-
[quote name='Talagia']Jak pisalam tego posta, to w planie sedziowania byla jeszcze pani Wieremiejczyk-Wierzchowska... Obecnie jestem troche zaskoczona i raczej Bedzin wykreślam z listy "pewniaków", a sporo jest do przemyślenia :roll:[/quote] Widzę że nie tylko my mamy taki dylemat.. :roll: a też byliśmy pewni że pojedziemy, gdy widniała pani Wieremiejczyk-Wierzchowska w VII grupie.
-
[quote name='panienkabubu']Który ring i godzinka?[/quote] piątek, RING 15 Lodowisko seter irlandzki czerwono-biały - godzina 12:30 (jeśli byłaby szansa to prosiłabym o zdjęcia trzech co będą :loveu:) seter szkocki gordon - godzina 13:00 no i tutaj najbardziej to mi zależy na zdjęciach suni z pośredniej z nr. 2577 :p
-
[quote] [B]grupa VII[/B] Henryk Fonfara [/quote] yy.. to my podziękujemy jednak.. :roll:
-
[quote name='panienkabubu']no doooooobra to też przyjdę :evil_lol:[/quote] łiiiii :cool3::cool3: no to zapraszam na ring seterków w piątek :loveu:
-
[quote name='panienkabubu']Ja będę focić w sobotę, ha!:cool3:[/quote] a ja miałam nadzieję że w piątek :-( szkoda...
-
[quote name='Tecia'] A teraz sie pochwalimy:) Lucku Luke - CWC, NDPwR - zmaknelismy dorosly championat !!! a nasze dziecko Lofty Desperado - ZwMł., NJwR, BOB, BOGJ i na koncu BOG , maly sobie sprawil prezent wczoraj skonczyl rok :)[/quote] łoooooł! :loveu: Wielkie Gratulacje dla obu chłopców!!! :multi::multi::multi:
-
no tak, niezłe "jaja" się porobiły :roll: Ja jednak mam nadzieję, że na miejscu okaże się że będzie wystawa na plus. Chyba pierwszy raz będziemy w Katowicach, więc poczekamy, zobaczymy.
-
[quote name='aga616']dzięki:ppostaram się obfocić wszystkie 3 ;)mam nadzieję że mi się uda, bo mam jeszcze do wystawienia goldena....[/quote] ooo no to powodzenia i z goldenem życzę :p i czekam na fotki :cool3:
-
[quote name='aga616']tak, ja ;)[/quote] ooo fajnie ;) no to będę czekać na zdjęcia gordonków :cool3: no i powodzenia na wystawie życzę, bo widziałam że i wasz gordon będzie :p
-
a będzie ktoś przy ringu seterków z aparatem? :cool3:
-
[url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/IMG_7654_640_x_480.jpg[/url] aaaaa co za słodki pysio :loveu::loveu::loveu: no po prostu cudeńko! [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/IMG_7678_640_x_480.jpg[/url] ta mina też jest przeurocza! :loveu: tylko się zakochać :cool3: a jeszcze żeby on został takiej wielkości :evil_lol: normalnie tylko na rączkach nosić i całować :loveu:
-
[quote name='Dream']My już w domku ;) [B]DREAMER[/B] BOB i BOG :D[/quote] gratulacje! :p gordon na pudle i to na pierwszym miejscu :cool3: [quote name='shadow9'] Neo (Between heaven and hell zambi) tez BOB i BOGII :P.[/quote] także gratulacje! Chłopak się spisał ;) Czekamy na fotki :loveu:
-
[quote name='Toller']Jedziemy, tyle ze chyba na innych ringach będziemy :-([/quote] może i dam radę podskoczyć na wasz ring na chwilkę :cool3: a no i zdjęcia już poszły na email :p