Jump to content
Dogomania

pati1033

Members
  • Posts

    951
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pati1033

  1. pati1033

    Hexy

    przesliczna :loveu: a ostatnie zdjecie rewelacja :evil_lol:
  2. [quote name='katik']to może zjawisz się przy ringu cairnów :cool3:[/quote] i na amstaffy tez zapraszam :)
  3. a moze mialby ktos wolne miejsce z Warszawy dla 1 osoby i 1 psa- amstaff? Oczywiscie z podzialem kosztow :)
  4. gratulacje :multi::multi::multi:
  5. [quote name='dzasta']Oooo pewnie że będę trzymać :kciuki: bardzo mocno!!!!![/quote] nie dziekuje :loveu: [quote name='Asiaczek']Chętnie bym pomogła, ale też nie umiem... Mój banner robił MKM ["]... Pzdr.[/quote] photoshop to jeszcze ciagle dla mnie czarna magia- co zaczynam sie go uczyc to sie czyms zrazam co mi nie wychodzi :angryy:
  6. slicznosci :loveu: to chyba moj ulubiony kolor baskow :) wiecej fotek prosze :)
  7. [quote name='dzasta']No trzymam trzymam cały czas za nią :kciuki: bo jest naprawdę fajna!!![/quote] trzymaj w piatek mocno :) [quote name='Asiaczek']Musisz pomyśleć o zmianie bannerka... Bo na tym, co masz, to się tylko Bimek rozpycha...:evil_lol: Pzdr.[/quote] hahaha- no rzeczywiscie :) ale to jak w zyciu- tez on sie rozpycha zawsze :evil_lol: no musze rzeczywiscie pomyslec i cos pokombinowac- tylko jakos sie nauczyc nie moge robic tych banerkow :mad:
  8. a u mnie leje :mad: a chcialam pojechac do zwiazku bo wczoraj tez dostalam karteczke, ze rodowod jest :multi: ale w taka pogode chyba mi sie nie chce...
  9. tez zagladam codziennie i mysle o Pani.. :calus:
  10. oj kazdemu sie zdarza czasem ciezko myslec :evil_lol: Biusia jest i moja ulubienica w suczkach- i od daaawna marzylam miec dziewczynke po niej :) chociaz moja akurat to caly tatus wyszedl :evil_lol: a za podboje to trzymaj kciuki a nie tylko czekasz :)
  11. [quote name='Asiaczek']Gratulacje! Piekny debiut! Pzdr.[/quote] [quote name='Basia&Safi']superrr nasze gartulacje :):):)[/quote] dziekuje Wam bardzo :loveu: [quote name='dzasta']Malutka coraz ładniejsza :loveu: A ja jakoś ze skrótu nie skojarzyłam że ona jest od Agnieszki :)[/quote] dziekuje Justynko :loveu: a widzisz jak sie sprytnie zakamuflowalam skrotem :evil_lol: przydomek strasznie dlugi i nie da rady zmiescic :)
  12. debiut Tami: [URL=http://img401.imageshack.us/i/43352054.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/3544/43352054.jpg[/IMG][/URL] i zdjecia dzieki uprzejmosci Dominiki - dziekuje :loveu: [URL=http://img401.imageshack.us/i/47593905.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/6797/47593905.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img511.imageshack.us/i/14887171.jpg/][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/7451/14887171.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img96.imageshack.us/i/17115174.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3115/17115174.jpg[/IMG][/URL]
  13. [SIZE=3]Poszukuje transportu z Warszawy dla 1 osoby i mlodej suczki amstaff (klasa szczeniat). Oczywiscie z podzialem kosztow :)[/SIZE]
  14. ja ciagle czekam na rodowod tamisi, ale jeszcze mi nie jest potrzebny. Nad Kielcami sie zastanawiam- zobacze czy dam rade namowic TZ zeby mnie zawiozl :)
  15. [B]a ja mam problem z transportem :placz: mam zgloszone 2 psy - samiec amstaff i suczka w klasie szczeniat - amstaff. Moga jechac w 1 klatce. Czy ktos moze mialby miejsce dla mnie i psow badz ewentualnie chociaz dla 1 psa? Oczywiscie z podzialem kosztow.[/B]
  16. widac wczoraj byl taki dzien na dziwne pomysly na handlerow :evil_lol: braz tez kiedys musi byc :) ale jak powiesisz medal to z daleka bedzie wygladal prawie jak zloty :evil_lol:
  17. ja normalnie pewnie tez nie- ale tu konkurencji nie bylo w klasie- wiec niech sie uczy :) NDM i tak zawsze dla mnie pechowy :angryy: bardzo sie ciesze, ze TZwykazuje zainteresowanie wystawami i chetnie bym go powypuszczala jeszcze z Bimem- ale juz po troszke wiekszej ilosci lekcji :) ale i tak jestem z niego dumna :loveu: Justyna- ja juz nie mowie nawet o psach jakie byly brudne... ale Berta cwaniara chciala choc raz byc czarnym staffikiem :evil_lol: ja mialam dosyc go juz w oczach zwlaszcza....
  18. ale fajne ubranko :loveu: no przeuroczo w nim wyglada :loveu: chociaz z drugiej strony chyba zachwycona nie jest? :evil_lol: sama wystawialas Bercie z ta chora noga???? gratuluje serdecznie :multi::multi:
  19. nie bardzo jest czego gratulowac ale dziekuje dziewczyny :loveu: Iwona- nie bylo duetu Pati i Bim :) na tej wystawie jako handler debiutowal moj TZ - jestem bardzo dumna z jego pierwszego wystepu, zwlaszcza, ze uczyl sie dopiero przed rozpoczeciem sedziowania :loveu: a z Tamisia nawet nie bylo tak zle- chociaz zabawa jej w glowie byla bardziej niz wystawianie :evil_lol: Justyna- no szkoda, ze nie udalo sie spotkac- my szybko ucieklismy, nie czekalismy nawet do konca amstaffow- ten czarny pyl mnie po prostu wykonczyl psychicznie :mad:
  20. biedny Eldo :( trzymam kciuki za jego zdrowko :loveu:
  21. brak mi slow, bo zadne nie pomoga... :-( pisze tylko, zeby wiedziala Pani, ze jestesmy myslami z Pania. [*]
  22. wreszcie jakas w miare dobra wiadomosc u Ciebie :multi::multi:
×
×
  • Create New...