Powiem tak: pojechałam robić zdjęcia a prawie wróciłam z nim w samochodzie(choć nie mogę nie mogę nie mogę).no i nie zmieściłby się w cinquecento:cool3: jest po prostu piękny. duży, dobrze zbudowany, kudłaty i przewspaniały. na smyczy nie umie chodzic (albo nie chce) tylko do domu z wybiegiem , ogrodem, lub dla miłośnika psich sportów:cool3:
za to jakie wielkie serducho do zaoferowania:loveu: