Jump to content
Dogomania

Tengusia

Members
  • Posts

    9671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tengusia

  1. [quote name='groszek83']No to nie zobaczysz Tosiaka:eviltong: bo ja nie mam jak na forum wstawić:roll: Ogółem na focie prezentuje się w caaałej "okazałości":evil_lol:[/QUOTE] wyslalam ci pw :grins:
  2. [quote name='groszek83']Już do Cię poszła;)[/QUOTE] slonce ale mi telefon nie odbiera mms :placz:
  3. [quote name='groszek83']Powodzenia w drodze:eviltong: Wpis o 6.20 czy ty się aby dobrze czujesz?;)[/QUOTE] sie pracuje w markecie sie wstaje o 5:50 :mdleje: [quote name='maciaszek']A ja znalazłam takie info dotyczące przystanków Polskiego Busa: Katowice – Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi 1[/QUOTE] yhy :roll: [quote name='Alicja']no właśnie ...i to mnie zastanawia bo już mi sie totalnie topografia Katowic pogmatwała ....[/QUOTE] no cosik tak namieszali z tymi busami :roll: no to bylam u niunka :loveu:, dalam mu marchewki - Madzia i Grzes tez mu dali a oprocz tego zostawilam mu jeszcze kilka marcheweczek w wiaderku w boksie zeby mial niespodzianke jak bedzie szedl spac :loveu: no i co ... ide sie pakowac i jutro ruszam w trase - karkoweczka i zimny browarek juz na mnie czekaja :diabloti: do uslyszenia za tydzien :seeyeah: ps gdyby ktos w najblizszych dniach znalazl takiego amstaffa [URL]http://img163.imageshack.us/img163/8484/pb288511.jpg[/URL] prosze o przetrzymanie go do przyszlej soboty, odbiore go w drodze powrotnej :evilbat::diabloti::evil_lol:
  4. [quote name='groszek83']Dzisiaj właśnie dostałam nową fotke Tosiaka, wiem też że pilnie uczy się w psiej szkole i zapoznaje nowych koleżków:lol: Oj dobrze mu tam, należy się:lol: [/QUOTE] no i gdzie ta fotka :mad:
  5. [quote name='Alicja']:bigcool: będą grzybki , :bigcool: będą grzybki , Z Katosów jeździ taki twór ja PolskiBus ...gdzie jest teraz Dworzec PKS ? Tam gdzie kiedyś ??[/QUOTE] te busy ktore stawaly pod dworcem to staja teraz od strony pl. Andrzeja a dworzec PKS dalej jest tam gdzie byl ;)
  6. [quote name='marra']Skądś to znam, ciągle słyszę "kup coś sobie a nie tylko psom i koniom" biedni Ci ludzie, nie rozumieją że dla nas największy prezent to właśnie dla nich :)[/QUOTE] no wlasnie :p melduje ze autko juz ma nowe koleczka a ja mam mniej pieniedzy na koncie :mdleje: ... w sobote wyjezdzam w Bory Tucholskie :multi: ponad 500km z tym wyjcem z tylu bedzie nie lada wyzwaniem :diabloti: jesli to przezyje to przezyje wszystko :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='Asiaczek']I jaki efekt wizyty u mechanika? Pzdr.[/QUOTE] [quote name='Alicja']no właśnie ...co tam[/QUOTE] auto odstawilam dopiero dzis do mechanika i czekam na telefon :roll: [quote name='marra']Nie mogłam się powstrzymać i też musiałam odwiedzić Amigo :D docelowo chciałam kupić sobie bryczesy ale nie było takich jakbym chciała więc trzebabylo się pocieszyć czaprakiem i różnymi pierdołkami :D[/QUOTE] hihihi ... moj facet twierdzi ze wiecej rzeczy kupuje dla konia niz dla siebie - zupelnie nie wiem dlaczego :eviltong::evil_lol::lol::diabloti:
  8. [quote name='Alicja']No no no ..aleście z Latarnikiem na zakupach zaszaleli ;) ...supcio :cool2:[/QUOTE] no czasem trzeba :diabloti: a jutro poszaleje u mechanika :evil_lol: ... to mial byc powrot z pracy jak zwykle, wsiadam do żabulca przekrecam kluczyk i lipa bo stacyjka sie zablokowala, mecze sie wiec, poce, przeklinam, wkoncu uff udalo sie ... ruszam i slysze dziwne odglosy z tylu ... mysle sobie o nie ... szybko wjezdzam w pierwsze wolne miejsce, wychodze a tam kapec :mdleje: ... naszczescie kumpel byl jeszcze w pracy i mi wymienil to kolo ale za zapas tez pewna nie jestem bo powietrza w nim cos malo, mam nadzieje ze jutro dam rade sie dokulac do mechanika i ze nie czeka mnie zakup nowych opon :mdleje: [quote name='marra']Domyślałam się że to w Amigo, kurcze ja to się boję tam jechać bo tam jest tyyyyyyyyyyle rzeczy że wszystko bym chciała ;) i tak kolorowo...że chyba jednak pojadę :D Pamietam jak kiedyś Latarek tak się wytarzał ze ani jednego włoska czystego dosłownie, nawet są gdzieś te zdjęcia u Magdy :D wyglądał jak koń w skorupie :D bardzo uroczo ;)[/QUOTE] ja zawsze po jezdzie puszczam go na manez zeby mogl sie wytarzac :diabloti: [quote name='Asiaczek']Jaki Elegancik:) [URL]http://img189.imageshack.us/img189/447/p8022103.jpg[/URL] Pzdr.[/QUOTE] nio a co :loveu: [quote name='ania90']sliczny Latarnik:)[/QUOTE] wiem o tym :loveu:
  9. [quote name='maciaszek']No bardzo ładne :).[/QUOTE] wiem :diabloti: [quote name='marra']Ojej no zatkało mnie !!!! Latarnik jesteś cudny !!! :D Tengusia mów mi tu zaraz gdzie kupiłaś ten czaprak, też taki chcę !!!!!! Ps. Chciałam Ci napisać pw że "całe szczęście" ale masz zapchaną skrzynię :D[/QUOTE] pojechalam do Bedzina do Amigo ;) musialam sie zmobilizowac rano bo pozniej drogi mialy byc poblokowane z uwagi na ten wyscig kolarski ale warto bylo :grins: szkoda tylko ze 5 minut po wypuszczeniu niunka na pastwisko nowy kantar i warkoczyki byly cale w blotku :mdleje: ... bo ja wam chyba nie pisalam ze Latarnik jest zwolennikiem kapieli blotnych :diabloti: robi to z ogromna pasja i dokladnoscia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. [quote name='maciaszek']A te warkoczyki to kto mu tak poplótł? :)[/QUOTE] ja :grins:
  11. bylam dzisiaj na zakupach :diabloti: [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/2545/p8022118.jpg[/IMG] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/4195/p8022111.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/2231/p8022109.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/447/p8022103.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/993/p8022102.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Alicja'][COLOR=navy][B]Przykre takie sytuacje :( .....[/B][/COLOR] :glaszcze:[/QUOTE] [quote name='maciaszek']:( Smutne...[/QUOTE] [quote name='ania90']przykre to :([/QUOTE] przykre i smutne a zycie toczy sie dalej :roll: [quote name='Asiaczek']Mały OT:smile: [COLOR=magenta][B]Zapraszam na mój bazarek:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211759-MISZ-MASZ-dla-mas%21%21%21%21-Do-05.08.2011-r.-godz.-24.00"]http://www.dogomania.pl/threads/2117...r.-godz.-24.00[/URL] [/B][/COLOR] Pzdr.[/QUOTE] bylam, podnioslam, nic nie kupilam :eviltong:
  13. [quote name='chita']a to Ci zbieg okolicznosci ja tez jade za niecale dwa tygodnie do tego buszu:evil_lol:[/QUOTE] no prosze, to jak dobrze bedziesz nasluchiwac to moze uslyszysz Bolka ujadajacego za moimi plecami :roflt: [quote name='Alicja']To ja zamawiam grzybki na święta :grins:[/QUOTE] zamowienie przyjete :grins: dzisiaj u nas w sklepie umarl czlowiek, klient ktory przyszedl na zakupy, podszedl do kasy ale nie zdarzyl juz wypakowac rzeczy z koszyka, probowali go ratowac moze ok godziny, moze krocej, moze dluzej ... nie wiem ... potem pojawila sie policja co oznaczalo ze to koniec ... ja wiem ze tysiace ludzi umiera codziennie na calym swiecie, ale widziec to na wlasne oczy to cos zupelnie innego ... czlowiek nie zna dnia ani godziny :shake: ide wyprowadzic psy i jade przytulic sie do Latarnika moze choc troche poprawi mi sie nastroj ;)
  14. przykro mi z powodu taty, to musi byc dla was wszystkich ciezka sytuacja :calus: ... tak to juz jest na tym naszym popapranym swiecie ze kazdego to czeka w mniej lub bardziej tragicznych okolicznosciach :-( ... dzisiaj u nas w sklepie umarl czlowiek i jakos nie potrafie o tym przestac myslec, moze wszedl tylko na chwile do sklepu, moze zona kazala mu cos kupic do obiadu ... ktos tam na niego czekal gdy on umieral w sklepie, w tlumie gapiow ... :shake:
  15. [quote name='chita']ino uważaj żeby żadne wredne drzewo Ci nie weszło na droge:grins: jak tam Bolo:razz:[/QUOTE] staruszek ma sie dobrze, za dwa tygodnie wyjazd w Bory Tucholskie ... bedzie zabawnie :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='marra']No a galopik na Latarniku jest bardzo mmmmmmięciutki i przyjemny ;) żadnego rzucania głową, szaleństwa...piękny równy i mięciutki rytm :)[/QUOTE] co racja to racja :grins:
  16. [quote name='Asiaczek']Ciekawy sposób pokonywania tyczki;) [url]http://img577.imageshack.us/img577/5031/p7171960.jpg[/url] Pzdr.[/QUOTE] [quote name='marra']Fakt... :D[/QUOTE] kazdy sposob jest dobry :diabloti: a ja dzis znow relaksowalam sie spacerujac na grzbiecie Latarnika po lesie prawie 2 godziny :grins: , znalazlam super sciezke do galopu w lesie, miedzy drzewami :grins: bylo super :diabloti:
  17. [quote name='Alicja'][COLOR=navy][B] zrobiłam kilka Ozzulkowi w Brennicy we wtorek :)[/B][/COLOR][/QUOTE] no to nie pozostaje mi nic innego jak dalej czekac [IMG]http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-green/greensmilies-028.gif[/IMG]
  18. [quote name='ania90']witamy sie:)[/QUOTE] hej :) [quote name='groszek83']No ja tam znam i inne sposoby odprężania niż spacer:eviltong: Cześć amazonka:bye:[/QUOTE] a ja se o tobie dzis tak myslalam co by jakiegos mailika ci wyslac ... tyle ze jeszcze go nie stworzylam ale jak tylko to uczynie to go wysle :eviltong: [quote name='marra']Ja w tamtym roku byłam na Hubertusie i impreza się opuźniała, czekamy i czekamy a tu nic. Ktoś rzuca hasło "na co czekamy?" - "na indiańca !!" no to czekamy...po chwile galopem wpada koleś też przebrany za indiańca i na pytanie co się stało że tak długo odpowiedział "bo mnie policja zatrzymała :D"[/QUOTE] :lol::lol::lol:
  19. [quote name='Alicja'][COLOR=navy][/COLOR] [COLOR=navy][B]no bo fot nie ma :grins: nie było czasu , nie było ochoty .... zresztą My nie potrafimy takich zaje2bistych fot robić jak się należy ;) [/B][/COLOR][/QUOTE] skoro nie ma to ide bo ilez mozna czekac :diabloti::evil_lol::eviltong:
  20. [quote name='Alicja']o dżisys ...widziałam Indiańca :shock:[/QUOTE] to ja z ciekawostek dodam ze gosc ma pisemna zgode na wystepowanie w takim stroju i jest to orginalny ubior indian (nie pytajcie jakich bo nie pamietam :eviltong:) ech nic tak nie odpreza jak dwu godzinny spacer po lesie na konskim grzbiecie :loveu:
  21. [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/4648/p7171906.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/9797/p7171909.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/781/p7171926.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/9179/p7171932.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/4890/p7171934.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...