Dora była u suni, nakarmiła ją bo była głodna, poniżej fotki budy
gdyby znalazł się jakiś DS dla niej...
[IMG]http://images37.fotosik.pl/1313/5c5353df22869c91.jpg[/IMG]
[IMG]http://images43.fotosik.pl/1351/eb956989dd8176f7.jpg[/IMG]
[quote name='bora1']mozesz mi powiedziec jak to zrobic? bo jak edytuje post #1 to sie nie da zmienic tytulu!?[/QUOTE]
po kliknięciu w edytuj klikasz w zaawansowana edycja i możesz zmienić tytuł :)
[quote name='DORA1020']A,no wlasnie,pewnie jeszcze nie ma ogloszen....bo nikt nie dzwoni[/QUOTE]
jak będa to wstawię na wątki na razie czekam na swoja kolej ale i tak odnawiam mu ogloszenia na Warszawę cisza :(
znalazłam album [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.248910415184447.57750.100001964716636&type=1[/url]
ale to nie jest wydarzenie i nie idzie zapraszać ludzi, wydarzenie było by lepsze
nowe fotki malucha :)
[IMG]http://images49.fotosik.pl/1301/8ba85180b05ae29dgen.jpg[/IMG]
[IMG]http://images39.fotosik.pl/1294/1340570aec29f903gen.jpg[/IMG]
[IMG]http://images41.fotosik.pl/1293/16fa0e47ca5ce83cgen.jpg[/IMG]
[IMG]http://images43.fotosik.pl/1348/0061dded269b7e0agen.jpg[/IMG]
od razu ogłosiłam go na:
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20607495_sliczny_4_miesieczny_szczeniaczek_fart.html[/URL]
[URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/sliczny-4-miesieczny-szczeniaczek-Fart-szuka-domu-id35589.html[/URL]
[URL]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-sliczny-4-miesieczny-szczeniaczek-Fart-szuka-domu-W0QQAdIdZ351989531[/URL]
[url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/92391/sliczny-4-miesieczny-szczeniaczek-Fart-szuka-domu--/[/url]
dlaczego zawsze "na drugą nóżkę" muszą być złe wieści :(
biedne szczeniaki :(
ale cieszę się że sunia pojechała do hoteliku, to jest tak która była w budzie tak?
dziękujemy Biance za hotelik oraz Baci Lublin i Ludce za transport :)
dziewczyny jesteście WSPANIAŁE!!!