to ja wstawię fotki z fb bo Puszek pewnie nie miała czasu tu wstawić
z nóżką jest coraz lepiej, w tym tygodniu chyba ma iść na kontrolę :)
[IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4103/40809848771671460139119.jpg[/IMG]
[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/293810_487892251250504_1170298370_n.jpg[/IMG]