[quote name='Agushka']O mamusiu kochana jak myśmy zwiewały z Tiną ze spacerku. Burza, gradobicie, wiatr - co jeszcze można sobie wyobrazić? Pędziłyśmy biegiem do domu a Tina piszczała bo ją te kulki gradowe tłukły z cała siła wiatru... Już sama nie wiem co to się wyrabia na tym świecie..[/quote]
U nas to było zeszłej nocy. Psy leżały z głowami pod łóżkiem. A wychodzić na dwór?! Ani im się śni:mad: .
[quote name='fidelek2']jak nie jak tak - na 1000% pisałam go przed Tobą :evil_lol:[/quote]
Chciałoby się:evil_lol: . Godziny mówia same za siebie:diabloti: , no że oczywiście Ty napisałaś przede mną;) .
[quote name='fidelek2']a gdzie :evil_lol: raz mu założyłam to nawet z miejsca sie nie ruszył - popatrzył na mnie, [B]zawarczał[/B], zaparl sie jak osiołek i ani rusz zmiejsca :eviltong: a obrażony był ze 2 dni conajmniej :evil_lol:[/quote]
Pewnie chciał powiedzieć:
A co Ty se wyobrażasz?! Za ja nieby jestem chiński piesek bezwłosy?!
[quote name='fidelek2']zdrajczyni, zdrajczyni :evil_lol:[/quote]
Nie ma... Teraz się już nie wycofam:oops: !
Dobrze tylko, że nie napisałaś tego postu przed moim:evil_lol::evil_lol:
[quote name='fidelek2']to może ja sie odłączę :evil_lol::evil_lol: niby mnie nie będzie a jednak będę a Wy i tak będziecie wszytko wiedziały co napiszę wcześniej ode mnie :evil_lol:[/quote]
Spróbowałabyś:mad: .
Cześć!!!
Nie było mnie tu... to teraz już jestem:evil_lol: . Widzisz! Nie obraziłam się! Jaka ja jestem dobraaa!
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][COLOR=darkorange][I]100 lat Toro!!![/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
:smilecol: :cunao:
[quote name='fidelek2']a Wasze tak nie potrafią...??? :crazyeye: :evil_lol::evil_lol:[/quote]
No... Ale tylko na komendę i nie robi przy tym takiej straaszszliwieee słodziachnej mineczki.
[quote name='Cerber']no wieszz kochana pierwsza serie to mozna juz na dvd kupic w tesco lub realu.. wiem bo widziałam jak kiedys przegladalam filmy... jakbys chciala strasznie ogladnac to se mozeszz kupic...:razz: :razz: :razz:[/quote]
Nie... już lepiej nie... bo jeszcze się uzależnię, a z tego, co po niektórych widzę to jest łatwo:oops: .
[quote name='Cerber']no w sumie mozesz obejrzec 3 serie, ale teraz to juz troszku przy poznio, musialabyc sonajmniej obejrzec 1 serie...[/quote]
No, strata nie do nadrobienia:shake: ... Ale wiem mniej/więcej z opowieści, o co w tym chodzi.