Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi za złe:oops:, chciałam tylko sprawdzić, jak to będzie wyglądać:oops: :roflt:.
[URL=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=22688][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/4017/77ddf1467ab7e47eoc2.jpg[/IMG][/URL]