Mumcio, to najbardziej niesprawiedliwe slowa, jakie mogly tu pasc! Zwalanie winy za wlasna niemoc na kogos innego jest obrzydliwe!! NIe mogliscie poczekac jeszcze chwile? Oddaliscie psa do schroniska i jak to napisala Hanek - to sa fakty!! A nie to, ze winna czegokolwiek jest Ulaa czy fundacja!! Oni swoje cale zycie poswiecaja zwierzakom! Nie mow mi, ze nie mozna wychowac szczeniaka! I nawet jesli ma to trwac dlugo - to jestes odpowiedzialny za to co oswoiles i to Twoj piep***** obowiazek!. Moj pies na dziendobry pogryzl twarz mojego dziecka, zachowywal sie jak mala furia, ale sie nie poddalismy. Nie jest idealny, ale nikogo nie gryzie, nic nie niszczy, zalatwia sie tam gdzie powinien, a jego energie wyladowujemy w zabawie z nim. Pomysl nstepnym razem, jak cos napiszesz.