[quote name='epe']Ale różnorodne towarzystwo!
Jednak najbardziej podoba mi się Abra i nie dlatego,że ona Uli,ale bo śliczna! Berneńczyki są piękne,naprawdę!:lol:[/QUOTE]
Hehehehe, pewnie, ze najpiekniejsze sa!! Ale wszystkie inne tyz pikne!! Krowek, trzymja sie dzielnie - pamietaj, bez jajek jest fajnie!! Moj Dudus Ci to mowi :eviltong: