I jak tam czuje się Aaaronek?
Kurde od 4 miesięcy szukamy odpowiedniego domku tzn blisko Wawy ( okolice Serocka lub Radzymina) i jak do tej pory nic odpowiedniego nie znaleźliśmy i coraz bardziej zastanawiamy się co do mieszkania jednak :(.
Wolałabym domek no bo wogle to nasze marzenie i lepsze warunki dla naszych zwierzaków no i że już Tż był nakręcany na drugiego psiaka no i w sumie się zgodził ( no bo nasz labek nie nadawałby się do pilnowania więc onek byłby najlepszy no i nie szczeniak bo taki by zamęczył naszego laba który wściekać się przecież nie może bo ma dysplazję - wersja dla męża :)), ale nic z tego nie wyjdzie jak zamiast domku zamieszkamy w mieszkaniu :( .
Może macie jakieś namiary na jakiś fajny domek ??