-
Posts
3509 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anecioreczek
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Anecioreczek replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Jak Przygotowania do Wigili?:) Wesołych ;*:tree1: -
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Anecioreczek replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
Jak Przygotowania do wigilii?:> Gwiazdka już dała preznety?:> :tree1: Wesołych ;* -
Wesołych świąt Zagłębiacy ;* i ślązacy ;*
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Anecioreczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/305/5aca161f1e31578d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/261/cfabb6c24da13130.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/305/7ffd8945798d68d7.jpg[/IMG][/URL] -
dzisaj wkleje napewno zdjecia Małej Mi,Alfy i Omegi :) powrót dobry:) Maluchy zdrowe :D no tylko Alfa..ma coś złapką.. ale podobno sie juz taka urodziła..
-
[quote name='Asiaczek']Śliczne zdjęcie! Ale nie widzę Małej Mi...? Rozumiem, że od swojego imienia masz nick na DGM? Pzdr.[/quote] Mała Mi trzyma sie z Daleka od wspólnych Fotek(z Atosem) Atos chcial ją zjeśc..więc...wspólne zdjęcie nie wchodiz w gre..:P Nie umiałam zrobić takiej kartki światecznej.żeby po wkleiać ich zdjecia tak fayne..dlatego dałam wspólne zdjecie... wybaczcie:-( Tak od Imienia mam Nick na DGM :) Myślałam żeby dać od Imienia Korci.Ale uznałam że bede miała zapewne jeszcze duzo psów.i niechciałam żeby tamte czuły sie pokrzywdzone:lol: :P Nic..ja jade do Bytomia.Po Alfe i Omege :):):):) Wesołych ;*
-
fotki matuli -> [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/5756/kora5uc4.jpg[/IMG] no podoobna?:>
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Anecioreczek replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/304/ed525870836f2a02.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Green][B]Zdrowych i Wesołych świąt!!! :):):):)[/B][/COLOR] -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/304/ed525870836f2a02.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Green][B]Zdrowych i Wesołych świąt!!! :):):):)[/B][/COLOR]
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Anecioreczek replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/304/ed525870836f2a02.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Green][B]Zdrowych i Wesołych świąt!!! :):):):)[/B][/COLOR] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Anecioreczek replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/304/ed525870836f2a02.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Green][B]Zdrowych i Wesołych świąt!!! :):):):)[/B][/COLOR] -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/304/ed525870836f2a02.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Green][B]Zdrowych i Wesołych świąt!!! :):):):)[/B][/COLOR]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/304/ed525870836f2a02.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Green][B]Zdrowych i Wesołych świąt!!! :):):):)[/B][/COLOR]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/304/ed525870836f2a02.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Green][B]Zdrowych i Wesołych świąt!!! :):):):)[/B][/COLOR]
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Anecioreczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/304/ed525870836f2a02.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Green][B]Zdrowych i Wesołych świąt!!! :):):):)[/B][/COLOR] -
taki mały piesek??:-o to jego matki podobnej do owczarkaa?!?:-o ee nie wierzeeee.... :crazyeye:
-
Pytanko :D kto mógł namieszac przy Moim Atosku??:> Mamusie widziałam..a Tatuś?:> Bernardyn?:>
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Anecioreczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
Pinczerka... aa kibolek ^^ -
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Anecioreczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
to na nastpeny spacerek zapraszamy! :):):):) -
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Anecioreczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
Fotki ze spaceru :) Dziekuje dziewczynki za spacerek! :):)! Mam nadzieje że jeszcze kiedyś sie przejdziemy! :) Atos..jeszcze ze wczorajszego Meczu ;D [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/303/eb0157c327c263fa.jpg[/IMG][/URL] a Tu juz spacerek! :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/313/d2bef3518eed1dda.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/313/3a8931c26cc2e254.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/304/d03f77cf06f1800b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/304/2250ee3ab9c717fe.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/303/8353571eeb493280.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/260/5d6f56720b5cc57c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/304/6d6c8ea6b11069ae.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/303/04c2976a55dbd776.jpg[/IMG][/URL] -
wsyztkiego naj;* z okazji świat ;* dzie,kuje za życzonkaa!! :):)
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Anecioreczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
czy ktoś ma numer komórkowy do madzik13 ;( -
kto ma Numer kom do Madzika13?!! potrzebuje!!! ;(