Ja niestety nie wiem kto wzial res.CACIBa:(A wogole to ja nigdy nei wiem ile psow otrzymuje caciby i res caciby:eviltong:
1853-wo1, bob puppy (był na bisie szczeniat, ale niestety nie udalo mu sie czegos zgarnac:()
1854- dosk2
1855- Zwyc.Mł, II BOG JUNIOR!!!
1856-CWC
1857- CWC, NPwR, BOB
1858-wo1
1859- CWC, NSwR i byłam z nia nJH, wygrywajac najpierw swoja grupe wiekowa, a pozniej zgarniajac tytuł "Best Junior Handler":multi: