[quote name='KarolaBox']
[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8324/62bd9.jpg[/IMG]
[B]Panienkabubu, a co to za śliczny buldziak? :)[/B][/quote]
A to mała łobuziara. Odpowiem za [B]panienkębubu[/B] to Major.
[quote name='Madzia_19']
[B]dobre :-D :-D :-D [/B][/quote]
Ja sobie nie dam wejść na głowę. A takie gadanie działa na mnie jak płachta na byka.:angryy: :angryy: :angryy:
[IMG]http://img443.imageshack.us/img443/9379/36227ij6.gif[/IMG][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/9379/36227ij6.gif[/IMG][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/9379/36227ij6.gif[/IMG][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/9379/36227ij6.gif[/IMG]
Całe szczęście.
[quote name='dzasta']
[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7665/dscn21863ay.jpg[/IMG]
[/quote]
Oczki bursztynki
[quote name='dzasta']
[IMG]http://img444.imageshack.us/img444/6692/dscn2679kj3.jpg[/IMG]
[/quote]
A tutaj wygląda jak ptaszek w dziupli.
Ps. Jak się czuje Dżez?
Z tego co mi wiadomo w schroniskach nie ma psów "rasowych" tylko mieszańce. A jak taki już tam trafi to jest dla wtajemniczonych. Pseudohodowle są bardzo złe ale spójrzcie też co się dzieje w hodowlach należacych do ZK. Robią hodowlanki najszybciej jak się da i rozpoczynają rozmnażanie.