hanka456
Members-
Posts
5564 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hanka456
-
Ava czeka.
-
Ava jeszcze czeka, bo to słodka kochana sunia.
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
hanka456 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przykro jest czytać, to co zostało napisane. Nie jest czasem prosto zorganizować zdawałoby się prosta sprawę przewiezienie psa na USG. szkoda, ze Ania Szajbus, która stara się pomagać z całego serca została tak źle potraktowana. Ale na tym koniec. Baranek dzisiaj był na USG. Pojechał do lecznicy na Janosika w Łodzi, badanie zostało wykonane na koszt schroniska. Nic nie wykazało. Pies ma zdrową jamę brzuszną, że tak się wyrażę. Nic z nim nie jest. Oprócz wieku. To wszystko co mogę powiedzieć, nie chcę i nie będę dyskutować na forum o uczciwości osób które bezpośrednio zajmują się tym psem i 700 innymi w schronisku w Łodzi. -
Pies zapomniany przez wszystkich-MA DOM !!!!!!!!
hanka456 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Ciężko nie mieć domu. Harnaś miał kiedyś Asię, ale przepadła w szerokim świecie. -
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
hanka456 replied to saskia's topic in Już w nowym domu
Ava jest wspaniałą sunią. Bardzo czysta. Nie siusia w biurze gdzie aktualnie mieszka. Ma wspaniały apetyt i jest jeszcze bardzo posłuszna. Czasem ma nerw na swojego kumpla z którym mieszka, ale jak to kobitki wkurzają się na chłopaków. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
hanka456 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Baranek się przypomina. -
ŁÓdź - Mruczka, przywróćmy jej wolność WYJECHAŁA do Niemiec
hanka456 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Ostatnia informacja z Niemiec na temat Mruczki. Mruczka ma nowy, wspaniały dom. Idzie jej bardzo dobrze. To może dość lakoniczne słowa, ale Hundehilfe Polen ma na "głowie" nie tylko Mruczkę ale dużo innych psów, które znalazły domy w Niemczech. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
hanka456 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Baranek czeka na pomoc. To jest bardzo łagodny pies. Pięknie chodzi na smyczy. -
Łódź - Bonus leczy rany. Ma dom w Niemczech.
hanka456 replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Bonus miał pobrana krew w kierunku wątroby i nerek, być może dzisiaj już będą wyniki i zobaczymy jak jego zdrówko. -
Łódź - Bonus leczy rany. Ma dom w Niemczech.
hanka456 replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę o podanie numerów telefonów do hotelików jakie bierzecie pod uwagę, zadzwonię i omowię szczegóły i warunki. -
*FPR-ZwP* - maleńki Amiś po zmarłej czeka na domek!! MA DOM
hanka456 replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Uroczy ten nasz Amiś, a nie moze znaleźć domku. -
Łódź - Bonus leczy rany. Ma dom w Niemczech.
hanka456 replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Jak tylko będą wyniki biochemii Bonus może wyjeżdzać. Nie chcialabym aby ktoś tak zupelnie nic o nim nie wiedział. A jaki hotelik? Pomóżcie wybrać. -
Łódź - Bonus leczy rany. Ma dom w Niemczech.
hanka456 replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Trudno powiedziec, że Fundacja opiekuje się schroniskiem, to zbyt ciężki oorzech do przełknięcia i mógłby być po prostu dla takiej maleńkiej Fundacji niestrawny, ale starmy się niektorym chociaż pomóc. Jutro postaram się aby zostały Bonusowi wykonane badania krwi w kierunku biochemii. Juz teraz wiadomo, ze nie był to nowotwó, choc takie podejrzenia były. Po podaniu odpowiedniego antybiotyku guzy na jego ciele zmniejszyły się. A dlaczego biochemia, Wątroba i nerki bardzo często są "niedoskonałe" u psów, które długo siedzą w schronisku. Nie chciałybysmy aby Bonus wyjechał z Łodzi taki zupełnie jak niezapisana tablica. Dziękujemy wszystkim którym los Bonusa stał się bliski, choć osobiście go nie znają. Ale podsumowując: Hotelik jak najbradziej. -
Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!
hanka456 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Kodinka już wygrała ze złym losem. -
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
hanka456 replied to saskia's topic in Już w nowym domu
Mam wrażenie, ze Ava źle widzi. -
Łódź - Bonus leczy rany. Ma dom w Niemczech.
hanka456 replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Bakteria? Kiedyś miałam gronkowca w swojej nodze i po dobraniu antybiotyku mineło, tak samo minie Bonusowi. -
Łódź - Bonus leczy rany. Ma dom w Niemczech.
hanka456 replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Bonus ma jedno oko mniejsze, co widać również na zdjęciach. Jest to najprawdopodobniej wynikiem pogryzienia i być może nie widzi na to oko. -
Łódź - Bonus leczy rany. Ma dom w Niemczech.
hanka456 replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
I jeszcze jedno, dzisiaj w schronisku był behawiorysta. Jego zdanie na temat Bonusa jest takie: Adopcja jak najbradziej, ale człowiek musi być świadomy jego przeszłości, musi byc konsekwentny i pełen dobrych uczuć do niego jak również cierpliwości. Bonus musi nauczyć się świata od nowa. Co nie jest takie łatwe dla człowieka a co dopiero dla psa. -
Łódź - Bonus leczy rany. Ma dom w Niemczech.
hanka456 replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Bonus nie ma zakźnej choroby. To co dzieje się ze skórą wynika z licznych i częstych pogryzień jakich dośiwiadczył. On zawsze trzymał się na uboczu, Nawet wtedy kiedy mieszkał w boksie ogolnym z innymi psami trzymał się w jego najciemniejszym kącie. trudno go było dojrzeć. I tak wszyscy się przyzwyczaili, ze jest pies co onic nie prosi. Ale właśnie dlatego, nie mogłam pewnego razu o nim zapomniec i poprosiłam o wyciągnięcie go z boksu do budy. Dla niego to byl ogromny stres, sikał i czołgał się po ziemi. Po pewnym czasie rany zamiast goić się zaognily się jeszcze bardzioej i wyrosły wrzody. Może jakiś paciorkowiec się wdał, co jest bardzo możliwe. Antybiotyk pomógł wyraźnie.