Nigdzie nie ide, ja spię !
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/263/128cfdd96bdc94bb.jpg[/IMG][/URL]
Idziemy!
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/263/c8e20e29c599cae2.jpg[/IMG][/URL]
Francuz? Z kąd on ? :twisted:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/350/7ed6ff6aef4f083e.jpg[/IMG][/URL]
I 4 Rulonki!
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/350/4d8774161eefc139.jpg[/IMG][/URL]