Osoba która ją zaadoptuję będzie miała super psiaka bez żadnego
wysiłku;) Jestem ciekawa dlaczego ludzie nie próbują wziąć ze sobą psiaka przecież można pojechać zaaklimatyzować się i ściągnąć pieska, bo wiadomo od razu się nie da.(nie chodzi mi konkretnie o ten przypadek tylko ogólnie)Rozumiem że to jest najprostsze rozwiązanie, ale czy właściwe.