Dlaczego nie powinnaś?;) Wiesz, ja mieszkam w Rzymie-w wynajętym mieszkaniu studenckim. U mojej mamy mieszka już jedna dziewczyna w typie Żabki i 2 duża psy, więc też nie ma możliwości:shake:
Ale ja wierzę bardzo, bardzo, że Ktoś pokocha Żabcię i da jej domek:p