Mam prośbę- czy któraś z cioć zaglądających do Żabci-moglaby wejśc na blog-zwierzakiwkrakowie i dodać zdjęcie Żabci?
tutaj strona na której zanjduje się ogłoszenie Żabci:
[URL]http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/html/1310721,262146,169.html?2[/URL]
Nio ktoś jest zainteresowany, więc ja trzymam kciuki:eviltong: BerciaLili na pewno szybko znajdzie dom.
A ciocia Agata głosowała już na Pomorską Fundację Rottka? :razz: Szczegóły w podpisie
Śliczna jest Lili, która dla mnie zawsze Bertą pozostanie;)
Ja też wyjedźam w niedzielę, ale w miejsce gdzie będę mieć dostęp do inter.
Miłego wypoczynku!
Znalazłam wczoraj z post z ogromną ilością darmowych ogłoszeń:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=9859[/URL]
Na wielu portalach Gucio nie ma jeszcze ogłoszeń:razz: