Dobrze, że już jesteście w Domu:p
Mam nadzieję, że te kłopoty żołądkowe są "szybko-przejściowe".
Wiem, że są ważniejsze sprawy, ale może jak już opadną pierwsze emocje, może jakieś zdjęcie Kropki będzie...
Pytanie do Kasi-czy usunąć Dotty z portali-gdzie zamieściłam ogłoszenia, czy niech one sobie tam będą, może ktoś przeczyta i zapragnie przygarnąć inną Kropeczkę.