[quote name='Malibu']Miałam 1-szy telefon w sprawie Basa. Pan z Sochaczewa. Ma sunie DDB i pieski mogły by biegać sobie po sporym terenie , ale kiedy powiedziałam , że warunkiem adopcji jest kastracja psa powiedział : to ja już dziekuje.
Pseudo hofffcy:cool3: :cool3: :2gunfire: :2gunfire: :nono: :nono:[/quote]
A może w tych moich ogłoszeniach dopiszę, że warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i kastracja psa. Żeby uniknąć już na wstępie tego typu telefonów.