Ach staruszki, staruszki. To okropne, że musicie przebywać w schronisku.:shake: Kiedyś - za młodu służyliście ludziom, pilnowaliście obejścia, dawaliście radość, byliście piękni i w dobrej formie:multi: . A teraz - no cóż... to ludzie - wasi byli właściciele zgotowali wam ten los. Ile przeżyliście, gdy wyrzucono was z domu, ile głodu, ile chłodu, ile bezdomności doświadczyliście, tylko wy sami wiecie. Został ogromny żal i pytanie - dlaczego?
Odpowiem: nieodpowiedzialność, egoizm, despotyzm i głupota.
Ale są też inni, którzy was kochają:iloveyou: i zrobią wszystko, żebyście zaznali szczęścia i spokojnej starości.