-
Posts
3139 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Puchatek
-
Nasz STOKROTEK będzie zdrowy Choć częściowo metalowy Bo to bardzo silny pies I za dużo nas tu jest Żeby coś się nie udało Tyle osób Go wspierało Całym sercem pomagało Jego szczęścia bardzo chciało Będzie dobrze, już tak jest Bo to bardzo silny pies.
-
[quote name='Tootiki']Puchatku, ale przecież to nie jest jeszcze powiedziane, że Stokrotek nie będzie do końca sprawny?? Czy ja coś przeoczyłam? :roll:[/quote] Nawet jeśli wszystko pójdzie jak najlepiej to jednak będzie w sobie miał te kawałki metalu. Nawet po paru latach mogą wystąpić jakieś komplikacje. Co kość to kość i żaden metal tego na 100% nie zastąpi. Nie napisałem że będzie inwalidą tylko że będzie miał pewne ograniczenia, na pewno nie będzie biegał jak całkowicie zdrowy pies. Nie powiesz mi że jak ktoś ma sztuczną szczękę to jest tak samo sprawny jak ten ze wszystkimi zdrowymi zębami. No niby gryzie tak samo ale to nie to samo. PS. A tak naprawdę to nie wiem czy te szyny już w nim zostaną czy jak już się wszystko pozrasta to trzeba je będzie operacyjnie wyjąć. Mają zastąpić poważne ubytki kości czy tylko na czas rekonwalescencji unieruchomić kości by się dobrze zrosły?
-
A sprawdziłaś czy Kuki nie jest sterylizowana? Co prawda mała szansa ale pies niewiadomego pochodzenia. Gdyby np. Bunię ktoś wziął z ulicy jak się tułała po pobycie w pierwszym domku to mógłby się zdziwić że już była po sterylizacji.
-
King (Hals), po amputacji łapki - ma domek i kochającą Rodzinkę!!!
Puchatek replied to KingaW's topic in Już w nowym domu
KING ma metę tymczasową I cioteczkę ma Gajową Mimo iż ciotka Gajowa Na pewno jest strasznie fajowa To na stałe nie zostanie Więc prosi Was o mieszkanie Najlepiej o dom z ogrodem Gdzie miałby dużą swobodę To jest to co chciałby chcieć I kolegów mógłby mieć Bo jak widać po tymczasie Z innymi dogada się -
Pies może mieć domek w dowolnym miejscu. Jak znajdzie domek nawet daleko to jest to tylko kwestia transportu, czyli de facto pieniędzy. Przecież sporo psów znajduje domki nawet zagranicą. Ważne żeby się znalazł i był dobry i odpowiedzialny. Szczególnie w przypadku psa który nie będzie całkiem pełnosprawny jest to istotne.
-
Zacząłem czyścić uszy Buni samodzielnie. Zgapiłem sposób od tej młodej co ostatnio czyściła Bunię u p.Magdy. Staję nad siedzącą Bunią tak jak na koniu ściskam nogami jedną ręką biorę pod brodę trzymając głowę a drugą robię co chcę i nawet specjalnie się nie wyrywa. Dobrze jest jak tyłek ma przy ścianie albo jeszcze lepiej w kącie to nie może się rakiem wycofać. Całe życie się człowiek uczy.
-
Myślę że potrzeba zawsze będzie. Jeśli nawet Stokrotkowi się już nie przydadzą to zawsze można przesunąć na innego biedaka.
-
Pewnie taki który mieszka gdzie mu wygodnie. Czyli biegający po działce z pełnym dostępem do domu zawsze gdy chce (może jakieś specjalne drzwiczki). Tak przynajmniej ja to rozumiem ale nie wiem jaka jest rzeczywistość w tym przypadku.
-
SARA - całkowicie wykończona sunia od bezdomnego..MA DOM!!!!!!
Puchatek replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
SARA powinna cieszyć się Że Toli już nie będzie źle Lecz radość ta raczej przez łzy Jestem już tylko ja i te psy Łapę pomocną kto poda mi Gdy rzucą się na mnie tamte psy? Kto wtedy stanie koło mnie Gdy tamtym nie spodobam się? Los Toli wreszcie poprawił się Lecz z SARĄ nadal będzie źle. -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
Puchatek replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
AGATO, droga AGATO A co Ty powiesz mi na to Że niedługo po sąsiedzku Będziesz gadać po niemiecku Choć jak Bumerang myśl taka wraca A może tutaj się znajdzie praca Możesz na przykład pilnować domu Pst ... może na razie nie mów nikomu Wiesz, i Cezary chyba Cię lubi Oj, to uczucie chyba Ich zgubi ... :siara: -
STOKROTKA dziś odwiedzamy I kciuki wszyscy trzymamy Aby nasz piesek wspaniały Dostał domek doskonały Tyle w życiu przeszedł złego Że już pora jest do tego Aby jego droga życia Poszła w dobrą stronę dzisiaj
-
Tak jak napisałem. Za czarnym słupkiem. Koło drzewka. Wystaje po kawałku z każdej strony słupka.
-
Noooo. To będziesz mogła czasem odwiedzić wychowankę.
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Puchatek replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj widziałem paru młodzieńców okołogimnazjalnych zawzięcie deliberujących przy ogłoszeniu (i o ogłoszeniu) Kiwi na słupku telefonicznym naprzeciwko skarpy. Ale nie wiem co mówili bo przechodziłem z Bunią. Mogę podejrzewać że po prostu znają ją z widzenia i komentowali ogłoszenie jako takie. Ale to tylko mój domysł. -
Ganguś jest za czarnym słupkiem. Jęzor Dżabbara prawie tak długi jak Gangusia. :crazyeye: Trzeba zmierzyć który dłuższy. PS. A skąd u niego takie muzułmańskie imię?
-
Nie bądź przesądna. Ktoś się zgłosił?
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Puchatek replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
A my wiedzieliśmy że Ty wiesz i tylko prowokujesz. :diabloti: -
Zaczyna jej się to podobać. Na początku (wieki temu) to nawet wydawało mi się że nie lubi czesania a teraz to nawet takie dość obcesowe obchodzenie się z kudłami toleruje. Za uszmi ma jeszcze trochę niewielkich dredów których nie chcę wycinać tylko usiłuję rozczesać. Nawet idzie i wygląda na to że za jakiś czas się rozczeszą tyle że to bardzo szarpane czesanie a Bunia nie protestuje.
-
Dziś wziąłem się ostro za czesanie Buni bo w domu mimo codziennego sprzątania całe kłęby kłaków po podłodze latają. Na balkonie wyczesałem z niej całą reklamówkę Biedronkową włosia. Po południu poszliśmy na spacerek, już bez torebki. Jeden skwerek cały zasnuliśmy sierścią, potem poszliśmy na odludną łączkę którą też pokryliśmy białym całunem włosia. Razem pewnie ze dwie torby tego było. Każde pociągnięcie grzebienia to duża garść włosów. Dopiero na wieczornym spacerku, podczas pielenia Buni zauważyłem zmniejszanie się ilości włosów przypadających na jedno pociągnięcie. Chyba trzeba takich codziennych sesji żeby to miało ręce i nogi.
-
Słyszałem że oprócz brania na ręce dobrą metodą rozgrzewania nieposłusznego psa jest przylanie w d.... :evil_lol:
-
Bardzo dokładnie zakamuflowałaś informację, który z Twoich psów był tak nierozsądny. Poddając gruntownej analizie tekst, po długich deliberacjach doszedłem do wniosku że na 95% chodzi tu o Gangusia. :cool3: PS. Z tekstu wnioskuję że przyzwyczaiłaś się już do myśli że masz psy.
-
Łódź-Tola,piękna ONECZKA z łódzkiego schronu - MA DOM!!!!
Puchatek replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
TOLA domek swój już ma Dużo szczęścia Państwu da Będzie Waszym Przyjacielem A to jest naprawdę wiele Będzie kochać Pana, Panią I możecie liczyć na nią W razie smutku, ogon w ruch I w człowieku nowy duch -
SARA - całkowicie wykończona sunia od bezdomnego..MA DOM!!!!!!
Puchatek replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
To SARA znów została sama bez wsparcia psychicznego koleżanki. :placz: -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Puchatek replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Gdybanie. Nie jestesmy w stanie sprawdzić prawdziwości tej tezy. A może już by nie żyła zagryziona przez inne psy albo zachorowała na jakąś wstrętną chorobę, mogłaby zostać kaleką mieć trzy łapy itd........