Witam,
zrobiłem dwa listy-plakaty dla Dimka. Merytorycznie nie są chyba jednak gotowe. Chciałbym abyście je ocenili i dali wskazówki jak można je ulepszyć. Z tego o czym sam wiem to nie ma na nich żadnego kontaktu a taki oczywiście musi być ale nie wiem jaki. Jak mam je wam udostępnić do oceny? Posłać komuś mailem? Bo zamieszczenie na stronie będzie chyba nieczytelne. Nie wiem jak na forum się to praktykuje bo jestem nowy.