Zdjęcia mam, ale chwilowo wklejam inne. Komu kotecka?
Oto zdjęcia, niedużo, ale zawsze coś na początek.
1. MEIGA
[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/4881/imgp1594ja8.jpg[/IMG]
przerwałam jej popołudniową toaletę. :-D dlatego tylko jedno zdjęcie. Ale jeszcze ją dziś dopadnę.:smile:
2. ZARA
[IMG]http://img132.imageshack.us/img132/711/imgp1600xd0.jpg[/IMG]
pozuje jak modelka.:smile:
[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/6233/imgp1597og9.jpg[/IMG]
śliczna panienka, trochę jeszcze nie w szczytowej formie, ale już niedługo się wykuruje i będzie jak nowa.:smile:
[IMG]http://img147.imageshack.us/img147/2318/imgp1601dw6.jpg[/IMG]
i jeszcze jedno, mój domowy bohater - Elik - dzielnie znosi kolejne koty.:smile:
Nawet takie dwie bure panny, co to się do niego przymilają. :smile:
[IMG]http://img119.imageshack.us/img119/1083/imgp1599ed2.jpg[/IMG]