Molkas
Members-
Posts
1251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Molkas
-
Poczytaj opinie zamieszczone powyżej w tym temacie.
-
Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę, że Sara znalazła swoich ludzi:) Jak bylismy w Uciechowie to nie mogłam zrozumieć kto oddaje takie psisko :)
-
My kończymy właśnie worek 15 kg Chicopee Puppy Large Breed. Doggi zadowolony i chętnie wcina.
-
[quote name='agnieszka30']nie strasz ludzi, molkasie jeden....już się martwiłam!!![/QUOTE] Spoko Aga złego licho nie bierze (czyli mnie)...a jak zejdę to poproszę wczesniej małżą, żeby dał Wam znać, żem zeszła. No chyba, że do tego czasu będzie można w zaświaty net zabrać :)
-
No nie zniknełam nie zniknęłam jestem:) Aga fajnie, że dyndadło dotarło. Teraz jak nic szczęście będzie blisko :)
-
Kochane białe maleństwo :) niech Ci się żyje jeszcze długo i szczęśliwie z nową ludzką rodziną :)
-
[quote name='agnieszka30']wpłynęło, ale prozliczam jutro bo dziś mi się nie chce, dobrze???:lol:[/QUOTE] Jasne chciałam tylko wiedzieć
-
Aga kaska wpłynęła za bazarek? Bo coś mi bank szwankuje ostatnio i wolę się upewnić?
-
Będzie tak jak być ma. Musimy być dobrej mysli :)
-
[quote name='agnieszka30']zaglądałam na konto. Jest wpływ Molkas- 15zł dziękujemy ciociu Molkas!!!:loveu: :loveu:[/QUOTE] dziś wieczorem powinno być za bazarek z feromonami już puściłam :)
-
[quote name='agnieszka30']...no to na Kudowę już mam.........:diabloti:[/QUOTE] Hahahahaha Ty szatanie...na Kudowę powiadasz...no chyba, że ze Słonkiem :) na rehabilitację pojedziecie :)
-
Agnieszka kaska poleciała na konto :)
-
Agnieszka30 opróżnij skrzynkę, bo PW nie można do Ciebie wysłac :)
-
[quote name='Beata J.']Molkas a może masz tam kogoś z rodziny, znajomych kto byłby skłonny podejść i sprawdzić? Kombinuję tak, bo Mielec darzę wielkim szacunkiem, szczególnie Pana Kierownika, bo to bardzo dobre schronisko, nie jest bogate, ale psy tam znajdują schronienie . Chyba nie przesadzę jak napiszę że są kochane.Mam tam też pod wirtualną opieką Baronka z mojego podpisu[/QUOTE] Beatka nie mam tam nikogo z rodziny, a na kiedy ten domek miałby być sprawdzony i jak takie sprawdzanie wygląda?
-
[quote name='Beata J.']Ja myślę tak: na wszystko co tylko możesz bierz faktury/rachunki (w zależności co dana firma/lekarz może wystawić). Nawet jeśli nie będzie co wyciągnąć ze skarpetki Słonka to te faktury zawsze się komuś przydazą np Uciechów bedzie mógł wypłacić sobie z AFN. Poszłabym krok dalej: jeśli macie znajomych w sklepie zoo, aptece, u weta-zawsze o taką fakturę można poprosic . Nie chodzi tu o jakieś lewe faktury, tylko o faktury za to co ktoś już kupił a nie brał rachunku. Wszystko zależy od tego w jaki sposób dana firma się rozlicza no i oczywiście od jej dobrej woli. Ale nie wiem czy to powinnam pisać.....[/quote] [quote name='Beata J.']z tego co zrozumiałam to te faktury/rachunki należy przesłać do AFN i na tej podstawie oni dokonują zwrotu. Jednak zanim bym to wysłała to skontaktowałabym się na priv z AFN i wszystko uzgodniła. Podejrzewam, że do faktury powinien byc dołączony jakiś wniosek (opis) o zwrot kosztów[/quote] [quote name='agnieszka30']ok, jakby co to zawsze podpytam[/quote] Kontaktujcie się z Justynąvege musimy zbierać faktury na Uciechów:)
-
[quote name='Beata J.']dziewczyny z Mielca mają problem. Trzeba sprawdzić domek w Dusznikach Zdr. czy może ktoż z Was tam bywa?????? Tutaj wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34939&page=40[/URL][/QUOTE] Cholerka to kawałek drogi ode mnie bywam ale nie przy takiej pogodzie:(
-
Aga doszła kasa za bazarek?
-
[quote name='agnieszka30']nie jesteśmy umówione na godz, przyjmuje od 17 do 20, jak będziesz to zadzwonię i powiem na którą jedziemy, do weta dziś nie dotarłam, córka najmłodsza mi zginęła... znalazłam, ale myślałam że zwariuję mając w pamięci wydarzenia sylwestrowe z wałbrzycha. Sunia macha łapami, zagipsowaną na równi ze zdrową...jest sens w takim razie ją wspomagać? Dzwoniłam do weta, ale skoro cały opatrunek polega na usztywnieniu, to teraz wspomagacze nie są potrzebne, ewentualnie po kontroli. Widmo amputacji coraz bardziej się oddala.[/QUOTE] O matko no to faktycznie mialaś się czym martwić. Dobrze, że się znalazła. A jesli chodzi o Słonko to bardzo się cieszę, że jest szansa na uratowanie łapencji....
-
Agnieszka wysłałam Ci na konto pieniążki z bazarku dyndadełek dla Słonka 15 zł, więc je też możesz doliczyć.
-
Może być rachunek.
-
Agnieszka jak tam Słonko? Aga ile mała ma na koncie (podeślę znów ciutkę) i kiedy wizyta we Wrocku?
-
[quote name='agnieszka30']ale dużo drożej chyba... toć exlusive całą gębą!![/QUOTE] A co Ty nigdy w życiu drożej. Ceny jednakowe, bo to w sumie jest jedna całośc wszystko pod nazwą "Zespół Uzdrowisk Kłodzkich" a naprawdę Polanica jest bardziej zadbana (oczywiście to jest moje zdanie. Na plus Kudowy przemawia tylko Aqua Park za to w Polanicy jest też kryty basen a jednen to nawet z wodą mineralną:) i jaskinia solna :)
-
[quote name='agnieszka30']JAK??? Z dzieciakami, z trzema psami???? i Uciechów za pasem. Niewykonalne. Ale myślę sobie, że pod koniec marca( kiedy Wielkanoc) wypad sobie do Kudowy zrobię. Ponoć pięknie. Moja szefowa z pracy nr.2 bardzo zachwala...[/QUOTE] Kudowa jest ładna ale Polanica ładniejsza :) wiem co mówię toć to rzucik berecikiem ode mnie :)
-
Ja tam ewidentnie wolę wiosnę, w górach mieszkam, źle się jeździ a że ja nie narciara to i radochy ze śniegu nie mam. No pominąwszy mojego psa, który to wczoraj wziął narciarza za zabawkę, którą gonić trzeba bo ucieka...hmmm...hihihihihi...w życiu nie widziałam tak szybkiego zjazdu ze stoku!!!!
-
Kochane głowy do góry...wszystko przemija nawet najdłuższa żmija - zły humor i dołek też przeminą. Jutro wstanie nowy dzień...zobaczcie zaraz będzie wiosna i cieplusio...