Jump to content
Dogomania

Molkas

Members
  • Posts

    1251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Molkas

  1. Poczytaj opinie zamieszczone powyżej w tym temacie.
  2. Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę, że Sara znalazła swoich ludzi:) Jak bylismy w Uciechowie to nie mogłam zrozumieć kto oddaje takie psisko :)
  3. My kończymy właśnie worek 15 kg Chicopee Puppy Large Breed. Doggi zadowolony i chętnie wcina.
  4. [quote name='agnieszka30']nie strasz ludzi, molkasie jeden....już się martwiłam!!![/QUOTE] Spoko Aga złego licho nie bierze (czyli mnie)...a jak zejdę to poproszę wczesniej małżą, żeby dał Wam znać, żem zeszła. No chyba, że do tego czasu będzie można w zaświaty net zabrać :)
  5. No nie zniknełam nie zniknęłam jestem:) Aga fajnie, że dyndadło dotarło. Teraz jak nic szczęście będzie blisko :)
  6. Kochane białe maleństwo :) niech Ci się żyje jeszcze długo i szczęśliwie z nową ludzką rodziną :)
  7. [quote name='agnieszka30']wpłynęło, ale prozliczam jutro bo dziś mi się nie chce, dobrze???:lol:[/QUOTE] Jasne chciałam tylko wiedzieć
  8. Aga kaska wpłynęła za bazarek? Bo coś mi bank szwankuje ostatnio i wolę się upewnić?
  9. Będzie tak jak być ma. Musimy być dobrej mysli :)
  10. [quote name='agnieszka30']zaglądałam na konto. Jest wpływ Molkas- 15zł dziękujemy ciociu Molkas!!!:loveu: :loveu:[/QUOTE] dziś wieczorem powinno być za bazarek z feromonami już puściłam :)
  11. [quote name='agnieszka30']...no to na Kudowę już mam.........:diabloti:[/QUOTE] Hahahahaha Ty szatanie...na Kudowę powiadasz...no chyba, że ze Słonkiem :) na rehabilitację pojedziecie :)
  12. Agnieszka kaska poleciała na konto :)
  13. Agnieszka30 opróżnij skrzynkę, bo PW nie można do Ciebie wysłac :)
  14. [quote name='Beata J.']Molkas a może masz tam kogoś z rodziny, znajomych kto byłby skłonny podejść i sprawdzić? Kombinuję tak, bo Mielec darzę wielkim szacunkiem, szczególnie Pana Kierownika, bo to bardzo dobre schronisko, nie jest bogate, ale psy tam znajdują schronienie . Chyba nie przesadzę jak napiszę że są kochane.Mam tam też pod wirtualną opieką Baronka z mojego podpisu[/QUOTE] Beatka nie mam tam nikogo z rodziny, a na kiedy ten domek miałby być sprawdzony i jak takie sprawdzanie wygląda?
  15. [quote name='Beata J.']Ja myślę tak: na wszystko co tylko możesz bierz faktury/rachunki (w zależności co dana firma/lekarz może wystawić). Nawet jeśli nie będzie co wyciągnąć ze skarpetki Słonka to te faktury zawsze się komuś przydazą np Uciechów bedzie mógł wypłacić sobie z AFN. Poszłabym krok dalej: jeśli macie znajomych w sklepie zoo, aptece, u weta-zawsze o taką fakturę można poprosic . Nie chodzi tu o jakieś lewe faktury, tylko o faktury za to co ktoś już kupił a nie brał rachunku. Wszystko zależy od tego w jaki sposób dana firma się rozlicza no i oczywiście od jej dobrej woli. Ale nie wiem czy to powinnam pisać.....[/quote] [quote name='Beata J.']z tego co zrozumiałam to te faktury/rachunki należy przesłać do AFN i na tej podstawie oni dokonują zwrotu. Jednak zanim bym to wysłała to skontaktowałabym się na priv z AFN i wszystko uzgodniła. Podejrzewam, że do faktury powinien byc dołączony jakiś wniosek (opis) o zwrot kosztów[/quote] [quote name='agnieszka30']ok, jakby co to zawsze podpytam[/quote] Kontaktujcie się z Justynąvege musimy zbierać faktury na Uciechów:)
  16. [quote name='Beata J.']dziewczyny z Mielca mają problem. Trzeba sprawdzić domek w Dusznikach Zdr. czy może ktoż z Was tam bywa?????? Tutaj wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34939&page=40[/URL][/QUOTE] Cholerka to kawałek drogi ode mnie bywam ale nie przy takiej pogodzie:(
  17. Aga doszła kasa za bazarek?
  18. [quote name='agnieszka30']nie jesteśmy umówione na godz, przyjmuje od 17 do 20, jak będziesz to zadzwonię i powiem na którą jedziemy, do weta dziś nie dotarłam, córka najmłodsza mi zginęła... znalazłam, ale myślałam że zwariuję mając w pamięci wydarzenia sylwestrowe z wałbrzycha. Sunia macha łapami, zagipsowaną na równi ze zdrową...jest sens w takim razie ją wspomagać? Dzwoniłam do weta, ale skoro cały opatrunek polega na usztywnieniu, to teraz wspomagacze nie są potrzebne, ewentualnie po kontroli. Widmo amputacji coraz bardziej się oddala.[/QUOTE] O matko no to faktycznie mialaś się czym martwić. Dobrze, że się znalazła. A jesli chodzi o Słonko to bardzo się cieszę, że jest szansa na uratowanie łapencji....
  19. Agnieszka wysłałam Ci na konto pieniążki z bazarku dyndadełek dla Słonka 15 zł, więc je też możesz doliczyć.
  20. Może być rachunek.
  21. Agnieszka jak tam Słonko? Aga ile mała ma na koncie (podeślę znów ciutkę) i kiedy wizyta we Wrocku?
  22. [quote name='agnieszka30']ale dużo drożej chyba... toć exlusive całą gębą!![/QUOTE] A co Ty nigdy w życiu drożej. Ceny jednakowe, bo to w sumie jest jedna całośc wszystko pod nazwą "Zespół Uzdrowisk Kłodzkich" a naprawdę Polanica jest bardziej zadbana (oczywiście to jest moje zdanie. Na plus Kudowy przemawia tylko Aqua Park za to w Polanicy jest też kryty basen a jednen to nawet z wodą mineralną:) i jaskinia solna :)
  23. [quote name='agnieszka30']JAK??? Z dzieciakami, z trzema psami???? i Uciechów za pasem. Niewykonalne. Ale myślę sobie, że pod koniec marca( kiedy Wielkanoc) wypad sobie do Kudowy zrobię. Ponoć pięknie. Moja szefowa z pracy nr.2 bardzo zachwala...[/QUOTE] Kudowa jest ładna ale Polanica ładniejsza :) wiem co mówię toć to rzucik berecikiem ode mnie :)
  24. Ja tam ewidentnie wolę wiosnę, w górach mieszkam, źle się jeździ a że ja nie narciara to i radochy ze śniegu nie mam. No pominąwszy mojego psa, który to wczoraj wziął narciarza za zabawkę, którą gonić trzeba bo ucieka...hmmm...hihihihihi...w życiu nie widziałam tak szybkiego zjazdu ze stoku!!!!
  25. Kochane głowy do góry...wszystko przemija nawet najdłuższa żmija - zły humor i dołek też przeminą. Jutro wstanie nowy dzień...zobaczcie zaraz będzie wiosna i cieplusio...
×
×
  • Create New...