Witam
Jestem nowa, Anna mam na imię :) Dla przyjaciół Aniuś, bądź Ania. "Nie Andzia" :) A Mandarrina nie wiem skąd się wzięło. Hmmm może dlatego, że nie miałam pomysłu na nick, a akurat jadłam mandarynkę...?
BTW
Mam moją kochaną suczkę Kamę i kotkę Nalę :)
To tyle o mnie :eviltong: