[quote name='Asiaczek']Pozazdrościć spacerku, no i pięknej pogody! Gdyby nie sucha trawa (zamiast zielonej), to pomyślałabym, że to lato...;)
pzdr.[/quote]
dziekuje :) tylko ostatnio sie pogoda pospsula :shake: zimmno i szaro :roll:
[quote name='Izabela124.']Witanko
oj ja tvz zazdroszcze pogody[/quote]
;) ;) ;)
[quote name='Dozia_13']Wtamy...!
Foteczki cudne... Pogoda również... U mnie śnieg... :([/quote]
u nas tej zimy byl tylko dwa razy ;) dzieki :p
[quote name='Izabela124.']Witanko i dzis, u mnie snieg zaczal padac[/quote]
;) ;) ;)