-
Posts
869 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dorota07
-
kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
dorota07 replied to kela's topic in Kerry blue terrier
[B]gokaiba[/B] czy możesz poprawić post z fotami? :cool3::cool3:o wiele lepiej się ogląda jak sa jedno pod drugim, wystarczy po każdym linku dać enetr... [B]Czapla [/B]mi również było miło Cię poznac...ja tez na wystawie jestem czesto i gesto nakręcona, to normalka....:multi::multi: -
kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
dorota07 replied to kela's topic in Kerry blue terrier
bardzo było mi miło poznać [B]WAS[/B] wszystkich w realu:loveu: szkoda tylko ,że tak mało zawsze jest czasu, człowiek taki rozbiegany miedzy ringami...ale przynajmniej co niektórzy wiedzą teraz kto od czasu do czasu wrzuci trzy grosze:cool3::cool3::evil_lol: pozdawiam [B]WAS [/B]serdecznie . [B]CZAPLA i ZEBRA[/B] jesteście kobietki pozytywnie zakręcone ...tak trzymać....:multi::multi::multi: -
kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
dorota07 replied to kela's topic in Kerry blue terrier
[B]Majaa [/B]ale mnie nakręciłas ta historią , koniecznie jak tylko bedziesz miała możliwość zapoznaj nas z historią tej rodziny i ich psów, to jest kawał historii rasy...:crazyeye: -
kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
dorota07 replied to kela's topic in Kerry blue terrier
ale się ubawiłam przy fotkach...świetne:multi::multi::multi: -
no nadrobiłam zaległości, znowu wtrące jednak swoje trzy grosze, wszystko pięknie ładnie, śliczne fotki, sliczne pieski. No i dyskusja na temam hodowców i pseudohodowców yorków oraz warunków w tych że hodowlach, jestem bardzo ciekawa ile czasu upłynie i bedzie podobna dyskusja się toczyć na temat biewerów, ile czasu zajmie naszym rodakom rozmnożenie tej rasy do granic absurdu jak ma się to teraz z yorkami...cena biewera 1200 euro ile bedzie kosztował za rok? za dwa? za trzy? a może niech się inni tym martwią???:oops2:
-
kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
dorota07 replied to kela's topic in Kerry blue terrier
[quote name='czapla'] Maja FOTKI!!!!!!!![/quote] :mad::mad::mad: no właśnie... -
kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
dorota07 replied to kela's topic in Kerry blue terrier
zysk musi byc aby hodowlę utrzymac na odpowiednim poziomie to oczywiste, ale zysk a zysk , zyski dla chęci posiadania dóbr materialnych kosztem psów a zyski aby rozwijac hodowle na wysokim poziomie to dwie różne sprawy , prawda ? i chyba myślimy podobnie...w tej materii...:lol: -
kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
dorota07 replied to kela's topic in Kerry blue terrier
bo idą na jakość na prestiż a nie na zyski... -
kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
dorota07 replied to kela's topic in Kerry blue terrier
haha nie ma to ja posiedzieć przy żubrze:bigcool: -
kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
dorota07 replied to kela's topic in Kerry blue terrier
[quote name='IraKa']na stronie Balboa nie znalazłam działu: grooming ale fotkę znalazłam tu: [URL]http://www.kerryblues.info/RESCUE/SHAVED.HTML[/URL][/quote] no ja sporo tych stron prześledzilam więc mogło mi się popiórkac ...ale właśnie o tym zdjęciu myslałam co załączyłaś :loveu: kurcze ale się rozpisali nie nadążam....:multi::multi::-o:-o -
kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
dorota07 replied to kela's topic in Kerry blue terrier
[quote name='IraKa']A macie jakieś zdjęcie kerraka ostrzyżonego na "zero"? Bez brody, łapy na krótko...[/quote] własnie gdzies na stronie Balboa w wątku grooming jest takie foto:lol: albo gdzieś tu [URL]http://www.kerryblues.info/GROOMING/ENGLISH/INTRO.HTML[/URL] -
kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
dorota07 replied to kela's topic in Kerry blue terrier
dokładnie i o to mi chodziło....nie tylko wyfryzowany i ustawiony ale przede wszystkim żyjący w rodzinie i w psim stadzie, trzeba przekonywać...:multi: fotka bombowa...:loveu: cieszę się , że zostałam zrozumiana...:cool3: -
kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
dorota07 replied to kela's topic in Kerry blue terrier
wsadzę swoje trzy grosze...czytam WAS często ...z racji tej , że bardzo podobają mi się kerraki , z wiedzy nabytej nie z obcowaniem ale z czytania publikacji no i waszych wypowiedzi coś nie coś wiem o tej rasie... na pewno jest pies dla miłośnika teriera, dla człowieka który ma jakąś podstawową wiedze jak postępować z psem , który ma swój charakter...bo ma...kochany jak jest w dobrych rękach i od dobrego hodowcy, który z pasją a nie dla zysku te psy hoduje... wasz błąd w propagowaniu rasy , w moim odczuciu jako postronny obserwator , nie zaangarzowany hodowlane jest taki ZA MAŁO ZDJĘĆ ZA MAŁO RELACJI WASZYCH Z PSEM , ZA MAŁO FOTEK SZCZENIĄT OCZEKUJĄCYCH NA NOWYCH WŁAŚCICIELI, wasze strony www to nie wszystko, nie każdy tam dociera, praktycznie nie dzielicie się swoimi relacjami jakie panują u Was w domu ...relacja pan - pies...zdjęcia z wystaw to nie wszystko, domowe foty , ze spacerów , ze szkolenia, za mało..... mam nadzieję , że zostałam zrozumiana...:roll: a jeśli chodzi o softy piękne zwierzaki ale nie ma tej ikry teriera, a i czesto zdarzają się osobniki tchurzliwe a nie ma nic gorszego jak agresja ze strachu... i tu przed hodowcami też wyzwanie i mądra polityka hodowlana powinna byc bo też wcześniej czy później zepsują opinię tej rasie, a nie ma nic gorszego jak moda na psa... ale się wymądrzyłam:oops: -
kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
dorota07 replied to kela's topic in Kerry blue terrier
z takimi galantymi brzdącami to i ja też pójdę:cool3::cool3::cool3::multi::multi::multi: -
[B]asia pie moje uznanie , piękne foty, miło się je ogląda..dziękuję...[/B]
-
vikiii Twój trud jest daremny...:shake::roll:
-
pare migawek z zeszłego roku dla Waszej orientacji [URL="http://s128.photobucket.com/albums/p166/dorota07/?action=view¤t=grVI.flv"][IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p166/dorota07/th_grVI.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s128.photobucket.com/albums/p166/dorota07/?action=view¤t=weteran.flv"][IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p166/dorota07/th_weteran.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s128.photobucket.com/albums/p166/dorota07/?action=view¤t=wybrm322odz.flv"][IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p166/dorota07/th_wybrm322odz.jpg[/IMG][/URL] ring główny powstał z czterch ringów miniejszch na , których odbyawała się ocena w rasach
-
[quote name='Boberek']No nikt się nie wybiera ?! Chyba faktycznie mało tam ludzi bywa.[/quote] obyś się nie zdziwił/ła....:cool3: wbrew pozorom z roku na rok coraz więcej jest zgłoszonych psów, faktem jest ,że powierzchnia w hali jest niewielka, wystawa rozłożona jest na dwa dni...ale wiele tez zależy od nas wystawców jak się zorganizujemy, no i niestety trzeba się liczyć z tym ,że to nie jest otwarta przestrzeń aby lokować się koniecznie z klatkami...:lol: powodzenia życze ...my wywojowałyśmy I BIS PUPPY w zeszłym roku...
-
[B]Asiaczek[/B] --nie no aż tak gorąco nie było, nawet teraz nie kojarze o co poszło;), a Wrocław i owszem w sobote....:multi:może się akurat się napatoczymy na siebie...:multi:
-
Sorry ja nie obiadałam:shake: :cool3: bo miałam swoje kanapki i sałatkę , a byłam ze szkociem, nie znamy się osobiście Asiaczek i nie spotałyśmy się w chorzowie, ale swego czasu miałyśmy pewną wymianę poglądów na farum, :angryy::cool3: a łaczy nas to , że kiedyś miałyśmy sznaucery olbrzymy :lol: pozdrawiam...:multi:
-
chorzów dla nas szcześliwy cwc i zw.rasy. pogoda dopisała, Asiaczek wasze wypieki chyba były w porę bo z wyżerką było kiepsko na wystawie...pozdawiam wszystkich wygranych III gr. erdel I, westi II , carin terier III dla charcika [*]
-
[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_9_12.gif[/IMG][/URL] [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb112_ZNxpt237YYPL&utm_id=7920"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb112&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]
-
:cool3: :lol: :razz: [quote name='Collieland']Nie wiem czemu większość z Was uważa, że jestem kobietą ??? [/quote] upsss a nie jesteś? :crazyeye: no to sorrry...:razz: :lol: :multi:
-
:loveu: jesteś niezawodna dzięki serdeczne :modla: :modla: , więcej takich działaczy...:loveu: żadnego pieska nie ma ???
-
[quote name='pierozek_monika']a mnie to właściwie stawka nic nie daje :( jednego poważnego mam konkurenta na 100%- i zdaje się znowu wtopimy.[/quote] nie mów tak ...każda wystawa inna i sedziowanie tez ...powodzenia:multi: