Jump to content
Dogomania

dorota07

Members
  • Posts

    869
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dorota07

  1. przydało by się sprawdzić na stronie związku bo po hodowlach narazie nie trafiłam Słupsk ma oddział?
  2. [quote name='anita.']od niedawna mam westa(ma 7 mies)to panienka o imieniu Ulann-to najwspanialsza maskotka z charakterkiem jaką miałam-juz planuje drugą ;) Planuje ją wystawiac -mam w planie jechac do Opola-ale to moja pierwsza wystawa -moze macie kilka niezbędnych rad-pewnie i tak będzie cieżko:angryy:[/quote] no to Opola masz jeszcze trochę czasu na naukę...oglądaj zdjęcia z wystaw jak sie pokazuje pieska w postawie i sie ucz i trenuj co dziennie ale nie zadługo żeby nie przedobrzyć, i spacerki z ringówką i zawsze nagradzaj jak tobie i pieskowi coś wyjdzie...:multi: :multi:
  3. muszę kiedyś upolowac kamerą przebudzenie Emilki... to co ona się nagada a jakie figury uskutecznia zanim stanie na tych krótkich łapkach to tylko boki zrwyać ...
  4. z ręką na sercu zajżałam tu pierwszy raz i chyba przepadłam ....oj.... chyba stracę linię!!!!
  5. no to chyba wyjaśnione , wyraziłam tylko swoje odczucie . chyba mogłam? już mnie tu nie ma pa pozdrawiam!!!
  6. no coż wobec tego bardzo bym się chciała mylić,nie przeczę że tak jest ale ten komentarz w dalszym ciągu uważam za zbędny.... i jeszcze jedno cos nas łączy pasja do sznaucerów olbrzymów, również miałam sznaucerke olbrzymkę i była wystawiana i z nią właśnie złapałam bakcyla wystawowego...
  7. [quote name='zadziorny']Sadyści :shake: :mad: :diabloti:[/quote] [B]zadziorny [/B]!!!Ty się tak nie rozczulaj bo jak mi tarmosi kapcia a przy okazji mało paznokci u nóg nie poobgryza to kto tu sadysta!!!!??:angryy:
  8. no ja nie wiem czy te szkociaki klonowane czy co? zachowania, odruchy nawet odgłosy te same.... moja dokładnie tak samo zaciąga ja mówię że grucha....jak coś chce , jak nas wita to poszczekuje a na końcu właśnie taki grrrrruuuuu zarąbiste....
  9. [B]bombel[/B] a gdzie Cię nosiło!!!!????
  10. [quote name='bos'].......:cool3: :loveu: :eviltong::eviltong:........:lol: ....a [B]zadziorny[/B] wcale do mnie nie zadzwonił......:diabloti: :eviltong::evil_lol::evil_lol:[/quote] no to teraz zadzwoni!!!!:evil_lol: :evil_lol:
  11. forma GROT serwis Ostera w Gdyni [URL]http://www.grotpro.com/[/URL] od lat wysyłam tam ostrza do maszynki Ostera GoldenA5
  12. Nina!!! dawaj Bosa na tapetę!!!
  13. [B]no to mamy następną zarażoną wpadła we własną sieć[/B]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :loveu: :loveu:
  14. melduję sie na kawie i zaraz spadam po południu sie zjawię na lekturze, widzę że [B]nocna zmiana[/B] była pracowita:crazyeye: ;) ;) :evil_lol: jakoś tak zrobiło mi się smutno szkoda że [B]Nitencja[/B] nie będzie miała blondynki...:-(
  15. mój foxterier jak był na smyczy to chciał wszystkim psom wokół pióra z dup... rwać a na luzie ciaciuszek, chyba to typowe zachowania u terierów
  16. ja jestem blondyna nie wiem jak a poza tym u mnie zawsze kolejka do kompa, teraz ferie to lużniej bo jednej córy nie ma, więc z prowadzeniem miała bym kłopot, może Ty się podejmiesz [B]carolinascotties[/B] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img129.imageshack.us/img129/3420/233171pb6.gif[/IMG][/URL]
  17. ale się porobiło z tą piętką na koniec!!! uśmiałam sie do łez...
  18. kto za kto przeciw sprzeciwu nie widze przegłosowane!!!
  19. prześledziłam tą dyskusję i uważam ją całkowicie za jałową, nie ma co tematu drążyć, niepotrzebne emocje i zgryźliwości, wszędzie się to zdarza, a na miejscu właściciela t,j. Pana Andrzeja poprostu stwierdziła bym: że zaistaniała taka a nie inna sytuacja i trudno , nie pierwszemu i nie ostaniemu się to zdarzyło....
  20. [quote name='Asiaczek']No, przynajmniej jedna "to" zauważyła...:lol: Też mam taka nadzieję, choć zapowiada się [I]tak sobie[/I]... Pzdr.[/quote] co w cudzysłowie to jest ale odnoszę wrażenie że i tak zgryźliwości Ci nie brakuje chociażby w tej ostaniej uwadze , mogłaś to sobie darować:shake:
  21. tylko zrobić osobno tak jak np. lista urodzinowa?
  22. witam!!! filmidła super już myślałam że kociak skoczy szkotnikom na głowy...nominuje do [B]SZKOTARA, a może tak wybierzemy najzabawniejsze filmidło pod koniec lutego? i tak co miesiąc?[/B]
  23. [B]Asiu!![/B] no to mi podsunęłaś pomysł, znajomy ma szkota, którego nie wystawia ale podrzuca mi go do pielęgnacji, to ja na nim będę praktykować....o!
  24. [CENTER][B][SIZE=3]29.[/SIZE][/B] [/CENTER] [B]autor Dorota07 imię psa EMILI MEI[/B] [CENTER][SIZE=3][B] "Grunt to dobre spanko"[/B][/SIZE] [/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/7/240f4d6728d61bc4.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  25. [CENTER][B][SIZE=3]27.[/SIZE][/B] [/CENTER] [B]autor Dorota07 imię psa EMILI MEI[/B] [CENTER][SIZE=3][B]"Co by ogonka nie przysiąść" [/B][/SIZE] [/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/43/d0fe27e939fab263.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
×
×
  • Create New...