-
Posts
869 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dorota07
-
przydało by się sprawdzić na stronie związku bo po hodowlach narazie nie trafiłam Słupsk ma oddział?
-
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
[quote name='anita.']od niedawna mam westa(ma 7 mies)to panienka o imieniu Ulann-to najwspanialsza maskotka z charakterkiem jaką miałam-juz planuje drugą ;) Planuje ją wystawiac -mam w planie jechac do Opola-ale to moja pierwsza wystawa -moze macie kilka niezbędnych rad-pewnie i tak będzie cieżko:angryy:[/quote] no to Opola masz jeszcze trochę czasu na naukę...oglądaj zdjęcia z wystaw jak sie pokazuje pieska w postawie i sie ucz i trenuj co dziennie ale nie zadługo żeby nie przedobrzyć, i spacerki z ringówką i zawsze nagradzaj jak tobie i pieskowi coś wyjdzie...:multi: :multi: -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
muszę kiedyś upolowac kamerą przebudzenie Emilki... to co ona się nagada a jakie figury uskutecznia zanim stanie na tych krótkich łapkach to tylko boki zrwyać ... -
z ręką na sercu zajżałam tu pierwszy raz i chyba przepadłam ....oj.... chyba stracę linię!!!!
-
no to chyba wyjaśnione , wyraziłam tylko swoje odczucie . chyba mogłam? już mnie tu nie ma pa pozdrawiam!!!
-
no coż wobec tego bardzo bym się chciała mylić,nie przeczę że tak jest ale ten komentarz w dalszym ciągu uważam za zbędny.... i jeszcze jedno cos nas łączy pasja do sznaucerów olbrzymów, również miałam sznaucerke olbrzymkę i była wystawiana i z nią właśnie złapałam bakcyla wystawowego...
-
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
[quote name='zadziorny']Sadyści :shake: :mad: :diabloti:[/quote] [B]zadziorny [/B]!!!Ty się tak nie rozczulaj bo jak mi tarmosi kapcia a przy okazji mało paznokci u nóg nie poobgryza to kto tu sadysta!!!!??:angryy: -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
no ja nie wiem czy te szkociaki klonowane czy co? zachowania, odruchy nawet odgłosy te same.... moja dokładnie tak samo zaciąga ja mówię że grucha....jak coś chce , jak nas wita to poszczekuje a na końcu właśnie taki grrrrruuuuu zarąbiste.... -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
[B]bombel[/B] a gdzie Cię nosiło!!!!???? -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
[quote name='bos'].......:cool3: :loveu: :eviltong::eviltong:........:lol: ....a [B]zadziorny[/B] wcale do mnie nie zadzwonił......:diabloti: :eviltong::evil_lol::evil_lol:[/quote] no to teraz zadzwoni!!!!:evil_lol: :evil_lol: -
forma GROT serwis Ostera w Gdyni [URL]http://www.grotpro.com/[/URL] od lat wysyłam tam ostrza do maszynki Ostera GoldenA5
-
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
Nina!!! dawaj Bosa na tapetę!!! -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
[B]no to mamy następną zarażoną wpadła we własną sieć[/B]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :loveu: :loveu: -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
melduję sie na kawie i zaraz spadam po południu sie zjawię na lekturze, widzę że [B]nocna zmiana[/B] była pracowita:crazyeye: ;) ;) :evil_lol: jakoś tak zrobiło mi się smutno szkoda że [B]Nitencja[/B] nie będzie miała blondynki...:-( -
kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
dorota07 replied to kela's topic in Kerry blue terrier
mój foxterier jak był na smyczy to chciał wszystkim psom wokół pióra z dup... rwać a na luzie ciaciuszek, chyba to typowe zachowania u terierów -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
ja jestem blondyna nie wiem jak a poza tym u mnie zawsze kolejka do kompa, teraz ferie to lużniej bo jednej córy nie ma, więc z prowadzeniem miała bym kłopot, może Ty się podejmiesz [B]carolinascotties[/B] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img129.imageshack.us/img129/3420/233171pb6.gif[/IMG][/URL] -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
ale się porobiło z tą piętką na koniec!!! uśmiałam sie do łez... -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
kto za kto przeciw sprzeciwu nie widze przegłosowane!!! -
kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
dorota07 replied to kela's topic in Kerry blue terrier
prześledziłam tą dyskusję i uważam ją całkowicie za jałową, nie ma co tematu drążyć, niepotrzebne emocje i zgryźliwości, wszędzie się to zdarza, a na miejscu właściciela t,j. Pana Andrzeja poprostu stwierdziła bym: że zaistaniała taka a nie inna sytuacja i trudno , nie pierwszemu i nie ostaniemu się to zdarzyło.... -
[quote name='Asiaczek']No, przynajmniej jedna "to" zauważyła...:lol: Też mam taka nadzieję, choć zapowiada się [I]tak sobie[/I]... Pzdr.[/quote] co w cudzysłowie to jest ale odnoszę wrażenie że i tak zgryźliwości Ci nie brakuje chociażby w tej ostaniej uwadze , mogłaś to sobie darować:shake:
-
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
tylko zrobić osobno tak jak np. lista urodzinowa? -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
witam!!! filmidła super już myślałam że kociak skoczy szkotnikom na głowy...nominuje do [B]SZKOTARA, a może tak wybierzemy najzabawniejsze filmidło pod koniec lutego? i tak co miesiąc?[/B] -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
[B]Asiu!![/B] no to mi podsunęłaś pomysł, znajomy ma szkota, którego nie wystawia ale podrzuca mi go do pielęgnacji, to ja na nim będę praktykować....o! -
[CENTER][B][SIZE=3]29.[/SIZE][/B] [/CENTER] [B]autor Dorota07 imię psa EMILI MEI[/B] [CENTER][SIZE=3][B] "Grunt to dobre spanko"[/B][/SIZE] [/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/7/240f4d6728d61bc4.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
[CENTER][B][SIZE=3]27.[/SIZE][/B] [/CENTER] [B]autor Dorota07 imię psa EMILI MEI[/B] [CENTER][SIZE=3][B]"Co by ogonka nie przysiąść" [/B][/SIZE] [/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/43/d0fe27e939fab263.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]