Juz napisałam do Mulinki.
Bardzo wszystkim dziekuje za pomoc dla Myszki!!
Tobie Ayia przedewszystkim za znalezienie dla Myszki tak wspaniałego domku!
Ayia,Szajbusowi i Ani Agacie za piniązki na transport,bez których Myszka by nie pojechała.
Kaji za pozwolenie umieszczenia Myszki w hoteliku.
Kamili za wziecie do siebie Myszki na tymczas.
Ciapusiowi za ogłoszenia dla Myszki.
I innym ciotkom,które mnie wspierały (Olgaj,Ewatonieja)
Jestem szczesliwa,dziekuje Wam. :-)
Dobranoc Happy,Aniu...pamiętaj o ucałowaniu Happy na dobranoc równiez odemnie :-)