[quote name='Ola&Kora']Witajcie!
Dopiero wróciłam z treningu. Moje obawy co do stref były jak najbardziej uzasadnione :shake: Kora była przerażona i na palisadzie i na kładce i na huśtawce. Co do pierwszych dwóch szybko się przemogła i pod koniec treningu śmigała po nich tak, że nadążyć nie mogłam :multi: Niestety z huśtawką było gorzej... dużo gorzej... Kora nawet boi się do niej podejść i omija ją szerokim łukiem.... wszystkie psy po niej biegały, a ta zapierała się ze wszystkich sił... :shake:
No i podczas treningu złapała nas burza :eviltong: Musieliśmy uciekać do garażu i przeczekać ulewę. Zdjęć też dużo nie robiłam, jedynie podczas krótkiej przerwy. Mam też dwa filmiki, ale wolę ich nie pokazywać, bo Kora się niestety na nich nie popisała :roll:
Za chwilkę wstawię fotki[/quote]
A to czekamy, żonko, na foteczki :eviltong:
A z tą huśtawką to... :shake: