[quote name='Aga76']Czy wiewiór porwał Melę?
:eek2:
Tak, sysko :eek3:
Cześć Mona,
dasz radę, hihihi - same mądre rzeczy są tu do czytania :wink:[/quote]
:lol::lol::lol:
dziolchy w pomidorach!
Ergula!
biedna ty!
niech dobrzeje...ale takie duze psy maja
czasem klopoty z wyrabianiem sie..
dobrze ze "nic" jej sie nie stalo znaczy sie nie polamala...
takie czolowe zderzenia...zwykle zle sie koncza...:roll:
goldenka:eviltong:
no to lecimy
[IMG]http://images34.fotosik.pl/11/7199405d79af0652.jpg[/IMG]
[IMG]http://images31.fotosik.pl/11/1782de04d3891756.jpg[/IMG]
[IMG]http://images32.fotosik.pl/11/f995e1f8e8043d56.jpg[/IMG]
[IMG]http://images34.fotosik.pl/11/20afc72ed39637ae.jpg[/IMG]
WITAMY JESTESMY PIERWSZE DO PODZIWIANIA
PIEKNEJ POOPY FIONKI ROZRABIAKI:diabloti:
I DOKAZYWAN ROZBOJNICY KAPRYSKI!:diabloti:
milo widziec ze dziewczyny maja sie dobrze :pi
chowaja sie zdrowo:lol:
Kocha w morde jeza wieksza od Fionki!:crazyeye:
witamy dziewczeta!
sliczna Kaprylka!a Fionisko nam wydoroslalo!:loveu::loveu::loveu:
dobre uczucie widziec ze (wszystkie)obie dziewczynki maja\
sie swietnie!:cool3::cool3::cool3:
Fiona wyglada tak samo jak Melka jak byla mala...
gdy patrze w jej oczka to tak jak bym na mala Mele patrzyla...
chyba beda podobne!:lol::lol::lol:
[quote name='Aga76']Ewakuacja z kąpieli...
Na pewnym zdjęciu Mela wygląda całkiem apetycznie.
Dzień dobry. Pozdrawiam.[/quote]
chyba wiem na ktorym...jak torcik malenki moj!
Gratulujemy sukcesow!:loveu:
sliczne B&W!
zwlaszcza to Twoje z Erga...wygladacie jak
ze swietego obrazka...wpatrujac sie w cos....z uniesieniem!
Mina Ergi bezcenna!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[URL]http://img301.imageshack.us/img301/9303/jaipies012am9.jpg[/URL]